Špeciálna pedagogika - rozširujúce štúdium v Bratislave

vavjaj
24. feb 2024

Ahojte, chcem sa opytat, ci niekto z vas nahodou nestuduje v Bratislave 3 rocne rozsirujuce studium spec.pg. Dakujem

helenka112
6. júl 2024

@vavjaj ahoj, ja som si tento rok podala prihlášku, lebo minulý rok neotvárali kvôli malému počtu záujemcov. Tak som zvedavá, či tento rok otvoria… Ty to už študiješ?

vavjaj
autor
7. júl 2024

@helenka112, nie, teraz som si podala a čakám, či otvoria. Dala som si na poradenstvo a ty?

helenka112
7. júl 2024

@vavjaj áno, aj ja som si dala to poradenstvo 3-ročné, lebo pri tých 2-ročných nevidím veľmi uplatnenie, keďže učiť nechcem. Minulý rok mi ponúkli niektoré z tých 2-ročných, keď toto neotvárali, ale zo študijného mi odpísali, že prestúpiť sa potom už nedá, aby som rok nestratila, tak som radšej počkala. Celkom sa inak obávam ako to budem stíhať. Nemáš nejaké info o náročnosti štúdia?

vavjaj
autor
8. júl 2024

@helenka112, neviem vôbec nič 😬, alw hádam sa to bude dať zvládať ako takmer každé rozširujúce.

vavjaj
autor
15. júl 2024

@helenka112, otvorili nam to, prišiel list aj som tam volala. Teším sa.

helenka112
15. júl 2024

@vavjaj áno, aj mne to už prišlo 😊, tak super, nevieš či budú prednášky online alebo bude treba chodiť do BA?

vavjaj
autor
15. júl 2024

@helenka112, dufam, ze aspon polka bude online, mam to 350 km😅. Podla rozvrhov z minulych rokov to bolo tak nejako na polku.