Špeciálna pedagogika Prešov

15. sep 2023

Specialna pedagogika Presov - studujete tu niektora?
Je mozne aj externe studium? - v ktore dni mate skolu od-do

- ako je to s hudobnym nastrojom. Pocula som, ze hudobna je na Presove (elementarna pedag.) "brutalna" ze si dievcata riesia doucka z flauty pomimo. Aj na specke je hudobna???

Celkovo, je to velmi taKe studium? Koncim tento rok strednu pedagogicku externe studium, zvazujem pokracovat v tomto studiu. Ruzomberok som hned zamietla a v Levoci uz specka nie je
Dakujem za kazde info

simona20201309
15. sep 2023

Hudobná sú úplne základy. Až primitívne. Noty, rytmika, intonacia. Nič zložité. Na pegecku sa niekedy robili talentovky. Mali by tam chodiť ľudia aspoň so základmi. Ja som sa vzivote na skúšku z hudobnej ani nepozrela, len pred skúšobnou miestnosťou som si požičala noty od spolužiačky a prvý krát som ich videla dnu. Takže nie, nie je brutálna. Áno je možné externé štúdium.
Nie je ti náročné štúdium len 99% budú chcieť od vás nezmysly a do praxe ti táto škola nič nedá.
Ale ako odbor super. Určite budeš mat uplatnenie v dnešnej dobe.

autor
15. sep 2023

@simona20201309 zaklady mam zo strednej. Poctivo som sa ucila vsetko co od nas vyzadovali. Mne slo o uplatnenie. Specialna ma velmi oslovila aj vzhladom na to, ze mam dieta s poruchou ucenia

simona20201309
15. sep 2023

Písala som o základoch z hudobnej.

autor
15. sep 2023

@simona20201309 ano, pochopili sme sa

simona20201309
15. sep 2023

Tak clto bude pre teba malina. Chod do toho.

mejackm
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bubinkaaa
14. jún 2024

Začala si to študovať??