Špeciálna pedagogika na UKF externe

amelia0511
31. júl 2022

Ahojte chcela by som sa informovať, ci tu studuje niekto specialnu pedagogiku na UKF externe? a ake predmety sa tam vyucujú, ked tam pridali teraz aj manazment? a , ci ma niekto reálne info o tom, ze sa o rok bude skracovat externe studium? cize v sk. roku 2023/2024? Este by ma zaujimalo, ci externe zoberu kazdeho, kto sa prihlasi,alebo su prijimacky atd.?
Dakujem , ak ma niekto skusenosti alebo studuje tento odbor, budem rada, ak sa podeli o skusenosti.

zuzkaolejarova
31. júl 2022

@amelia0511 pripnem sa tiez ma to zaujima

domculaa
1. aug 2022

@amelia0511 áno je to oficiálne schválené, že externé štúdium bude od akademického roku 2023/2024 rovnako dlhé ako denné štúdium😊

amelia0511
autor
1. aug 2022

@domculaa super ,lebo ja keď som volala na študijné..mi povedali len toľko k tomu,že áno vedia o Tom ,že tento zákon je schválený ,ale že mi nevedia povedať presne ,že od ktorého sk. Roku bude platný..potom som počula ,že už od budúceho ,tak som dúfala ,že to tak bude🙂

amelia0511
autor
1. aug 2022

@domculaa poprípade nejaký zdroj uvádza ,že to je platné naozaj takto uz budúci rok?

domculaa
1. aug 2022

@amelia0511 zdá sa mi, že na stránke ministerstva školstva to nájdeš, ale musíš to asi poriadne pohľadať 😅

ivka_makovica
10. jan 2023

@amelia0511 aj mna by to zaujimalo. Zvazujem prihlasit sa, len sa bojim, ci toho nebude vela ked je to taky spojeny odbor. Skoda, ze to nie je cisto len specialna pedagogika 🙄

tl999
5. mar 2023

ahojte, aj ja zvažujem prihlásiť sa, mám 2. stupeň VŠ štúdia. Vidím na ich stránke, že je viac možnostiach.
Neviete dievčatá náhodou čo je rozdiel medzi 3 ročne štúdium (poradenstvo) a špeciálna pedagogika (pre učiteľov) 2-ročné štúdium?
https://www.fedu.uniba.sk/studium/celozivotne-v...

jolana88
11. sep 2023

Dobrý deň. Robil niekto z vás rigoróznu skúšku na UKF pedagogickej fakulte v študijnom programe špeciálna pedagogika, sociálna pedagogika a manažment vzdelávania? zháňam vypracované otázky na štátnu rigoróznu skúšku, nechcem to zadarmo 🙂 Ďakujem

monika35a
19. feb 2024

@jolana88 ahoj. Ja si to tiež chvem urobiť. Môžeš mi dať nejaké informácie? Do súkromnej správy?