Rekvalifikačný kurz Cukrár

natal1230
30. jan 2022

Ahojte, prave si robim rekvalifikacny kurz - Cukrar, kedze nie som vyucena v odbore a pecenie je pre mna laska. Chcela by som si v buducnosti zalozit vlastnu vyrobnu, takze budem musiet neskor absolvovat aj skusky na zivnostenskom urade. Mam taku otazocku, nikde som o tom nenasla info.. nevie niekto z vas ci je tam nejaka doba, do ktorej musim absolvovat skusky na zivnostenskom urade? Podnikat neplanujem do roka, do dvoch.. mozno tak o 5 rokov.. dakujem za odpovede! 🙂

luccija
30. jan 2022

@natal1230 kamarátka si robila tiež kurz a musela hneď po kurze, ale možno to nie je nutné.Zisti si od firmy kde to robíš.

natal1230
autor
30. jan 2022

@luccija ihned? uff tak to snad nie.. tam by mohla byt nejaka lehota.. ved potom co by som musela opakovat znova kurz 🤷🏽‍♀️ este pockam, ci niekto nebude vediet a ak nie tak si zavolam a zistim 🙂 dakujem

stefi_k
30. jan 2022

http://www.szk.sk/vzdelavanie-a-odborna-sposobi...
tu máš podmienky nie je tam žiadna lehota, prípadne ich oslov, je tam aj mail a budeš mať správne info. Cez ktorú agentúru robíš kurz ?

natal1230
autor
31. jan 2022

@stefi_k ďakujem 🙂 gastroacademy

darci17
15. mar 2023

@natal1230 ahoj, mám otázku. Chcem si robiť kúru cez gastro academy. Čo sa týka praxe, mala si prax v prevádzke alebo priamo v gastro academy
Je tam veľký rozdiel finančný, tak či ss oplatí investovať
Ďakujem ti za odpoved
Monika

natal1230
autor
16. mar 2023

@darci17 Ahoj, kedze bola stale pandemia, tak som si musela najst prevadzku sama. Oslovila som jednu pani cukrarku u nas v meste. Je tam ale vela papierovaciek okolo toho. :/ Mne to nastastie preplatil urad prace, pretoze je to naozaj drahy kurz. Napriek tomu Gastro Academy odporucam. Skvely pristup. 🙂

darci17
24. mar 2023

@natal1230 ďakujem pekne za odoeved.
Nech sa ti darí
M

lucia1536
15. sep 2023

@natal1230 prosim vás ako ste to vybavili cez urad prace?

lucia1536
2. mar 2024

@natal1230 prosim vas viete mi poskytnuť info ohladom kurzu v gastro akademy? 🙂 rada by som prehodila par slov v sukromnej sprave.

natal1230
autor
27. mar 2024

@lucia1536 ano, napis mi spravu prosim