Program Nestrať prácu

14. apr 2023

Ahojte, mala by som záujem kurz angličtiny, cez program Nestrať prácu. Absolvovali ste niekto tento kurz? Kľudne napíšte aj svoj postreh ak to nebola angličtina, ale iný kurz. Zaujímalo by ma hlavne, či ste boli s kurzom aspoň ako tak spokojní, či Vám to niečo dalo, posunulo Vás to. Či to nebol len stratený čas. Počula som totiž, že tie kurzy za veľa nestoja. Ďakujem 🙂

valiant
14. apr 2023

kurz si vyberáš sama, sama si zvolíš cez ktorú súkromnú firmu si kurz zaplatíš a oni ti ho potom mozu z úradu preplatit.
UPSVAR neponúka v tomto vlastné kurzy.

andreatytler
14. apr 2023

Bozeee... ja citam ze Nesrat Pracu😀

mediana
14. apr 2023

A jazyk tam asi nespadá, pozri si o tom na ich stránke, tiež som chcela anglinu, ale sú tam podmienky, ze sa to musí týkať digitalizácie, automatizácie.... alebo nedostatkove profesie, to si tiež tam nájdeš, väčšinou vodič MKD alebo zdravotnícke zamestnania...

eliska13
14. apr 2023

Jazyk si nemôžeš vybrať

autor
14. apr 2023

@eliska13 môžem aj mi to schválili, len neviem aké to bude teda

autor
14. apr 2023

@mediana už mi schválili jazyk anglický 😉

mediana
15. apr 2023

No ale kurz si si vybrala sama, nie? A to schvaľovanie trvá do 30 dní, to ti veľmi rýchlo schválili 🙂

nika2406
15. apr 2023

Mozem sa spytat ktory kurz konkretne? Kludne aj do spravy. Mna po telefóne odpinkali ze AJ mi neschvalia lebo nespada do tych kategórií co tu boli spomenute

mediana
15. apr 2023

@nika2406 ved preto sa aj ja pýtam, lebo mne tak tiež povedala kamoška co s tym robí.

domi235
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
domi235
21. apr 2023

Aky kurz Vam schvalili z angliny a aka jazykovka?

fsolutions
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bobix25
12. jún 2023

Ahoj, mozem sa spytat ci si mala online kurz a ak ano v akej institucii. Dakujem

domi235
14. jún 2023

@domi235 ach jaj mne zamietli kurz, cakam za papierom som zvedava na dovod zamietnutia, je mozne napisat odvolanie alebo sa na novoposiela žiadosť? Ďakujem.

soldi
14. jún 2023

@domi235 na niektorych uradoch uz dosli financie na to vyclenene, tak to zamietaju

domi235
16. jún 2023

@bobix25 online kurz, smartyacademy.sk