Prijímačky v Prahe

bonaqa2013
17. apr 2016

Syn má ísť na príjimacie pohovory na ČVUT Praha. lenže začínajú o 7 h. ráno. ako ste to riešili keď ste išli na prijímačky tak ďaleko? Cestovali ste v noci, alebo ste prespali v danom meste.... Poraďte.

sorciera24
17. apr 2016

@bonaqa2013 Prespala som v danom meste a to som sla 220km od domu, len proste ziaden vlak/bus nesiel, aby som tam bola tak skoro....ani na 8u.....do Prahy by som isto sla den vopred a prespala tam....nech si aj predtym oddychne...(nez sa trmacat nocou)...moj nazor

mirkava
17. apr 2016

@bonaqa2013 do Prahy? Určite prespať v danom meste 😉 Držím palce synovi

jatva
17. apr 2016

Skola podla mna aj ponukne nejake ubytko na intrakoch. Super volba VS. Drzim palce.

cammille
17. apr 2016

Prespala som tu jednu noc v Prahe😊

beatkazvenuse
17. apr 2016

cvut ma ibtrak tam sa ubutujte aj dcera tak bola dve noci na primackach na architekturu.

radsej_knihu
17. apr 2016

Urcite prespat v Prahe. Ja ked som mala rano dolezity test vo Viedni, tak som tam prespavala 15 min. chodze od testcesntra, hoc byvam v BA, predsa len clovek nikdy nevie, vlak moze meskat alebo moze byt nehoda na dialnici a zrovna sa take veci stavaju, ked to cloveku najviac skrizi plany. A samozrejme, pred testom vzdy dobre padne sa poriadne vyspat, a nestresovat.

silvia117
17. apr 2016

Urcite ist den vopred,prespat v Prahe a na pohovory pojde syn sviezi a oddychnuty...☺a nech mu to dobre dopadne.Ozaj na internete najdite lacnejsie ubytovanie...

bonaqa2013
autor
17. apr 2016

@jatva nieč neponúkli len prišla pozvánka na prijímačky....on je v 3 r. v ZA, do Prahy chce ísť na inžinierske štúdium...

bonaqa2013
autor
17. apr 2016

@beatkazvenuse je potrebné to vybaviť vopred, alebo stačí aj v ten deň keď príde.... V Prahe syn ešte nikdy nebol.... Kde sa dozvieme ohľadom tých intrákov? Mala by to byť stroj.fakulta.

jatva
17. apr 2016

@bonaqa2013 to neva, intrakov je tu kopec a volno sa podla mna najde. Nech sa drzi...ZA a CVUT je trosku rozdiel...

jeennyv
17. apr 2016

@bonaqa2013 intraky radsej vybavujte skor, to je ako naschval, ze ked potrebujes, nemusi byt volna izba atd...aj ked je to praha...tak to bude kludnejsie, cez mail sa dnes da vykomunikovat vsetko...u nas na skole, a to nie je praha, ked kamoska chcela prespat tak vzdy mailovala aspon tyzden dva vopred, ked ide o skusky taketo aj skor, jediny bude potrebovat ubytko nebude, a ako baby pisu chce to klud...

jana661973
11. máj 2016

My tiež máme 15.júna prijímačky na ČVUT v Prahe, určite chceme ísť deň skôr a prespať na internáte blízko pri škole, zatiaľ sme to neriešili, ale dá sa vybaviť nocľah, www.cvut.cz

jana661973
11. máj 2016

Sme z Prešova, chceme ísť autom, keby sa to dalo zladiť, tak môžme sa spojiť, 0905/661557