Prijímačky na medicínu, keď neviem fyziku

nnncr
26. apr 2022

Dobry den, potrebovala by som poradit, teraz som tretiacka na SŠ a chcela by som ist strašne na medicinu do Brna, lenze neviem fyziku🤦‍♀️ co myslite da sa zvladnut ta fyzika aj ked mi teraz nejde? Oplati sa mi tam pripravovat?

mb2021
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nnncr
autor
26. apr 2022

@mb2021 v tom si nemyslim ze by bol nejaky extremny problem

mb2021
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aeruginosa
26. apr 2022

Ved pred mesiacom si chcela ist na LFUK do Bratislavy.😆

deti95060810
26. apr 2022

tak zrovna v Brne na medicíne je aj fyzika... a celkom slušne vedia potrápiť...

deti95060810
26. apr 2022

@aeruginosa tak plány sa menia...😉

mb2021
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aeruginosa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katkamatka7
26. apr 2022

@nnncr Rozumieš tomu, za čím chceš ísť, z dôvodu, že chceš vedieť.
Vedieť niečo neznamená rozumieť.
Chápať zákonitosti prírodných vzťahov a rozumieť logike príčiny a dôsledku v živom organizme umožňuje niečo v mysli na rôznych úrovniach uvažovania.

katkamatka7
26. apr 2022

Akým spôsobom dosiahneš to, za čím chceš ísť celý život?

kikushaa
26. apr 2022

Na lekarskej fakulte ide o velmi specificku fyziku. Nestudovala som, len som mala pozicane skriptum od bratranca. A z toho som robila referat na normalnu fyziku nieco o oku to bolo 🤣

behulka
26. apr 2022

@nnncr odkiaľ vieš, že nevieš fyziku ? Máš ešte rok, zozeň si doučko, najlepšie nejaký spolužiak/spolužiačka, čo jej rozumie, dobré študijné materiály a ideš. Problém môže byť aj niekde inde ako v tebe.

petronellla87
26. apr 2022

@nnncr ked si najdes dobreho doucovatela a nadchces sa pre nu tak myslim ze ano...fyzika je uzasna❤️

lalu_sk111
27. apr 2022

@nnncr neries vobec tieto traposiny, co tu pisu niektori , ktori zjavne na medicine nestudovali. Vyriesis to jednoducho - mas kopu casu. Pozhanaj si materialy k pripave na prijimacky, ak treba, zozen si doucovanie.teraz je internet plny zdrojov, videi a atd, ktore ti pomozu.. Zvladnut sa to da. Medicinu vela inteligentnych ludi nedostudovalo, za to aj ludia, ktori z mojho pohladu az taki chytri neboli to dali a to preto, ze boli vytrvali. Si mlada, tak je vporiadku sa pytat otazky, ci ma zoberu atd, aj to, ze si mozno zmenila nazor kam by si chcela ist. Ale treba na sebe pravovat. Mat disciplinu a ono to pojde.