Prijímacie pohovory na medicínu

15. apr 2023

Ahojte, je tu niekto, kto ide tento rok skusit prijimacky na medicinu? Ak ano, ako na tom ste? Stihate? Ja som si podala prihlasku do Brna a velmi nestiham 😂 z fyziky mam prebratu zatial len necelu stvrtku 🙃 a vobec si neviem momentalne predstavit ako to vsetko stihnem. Pripadne mate niekto taku skusenost, ze ste sa pripravovali na prijimacky kratsi cas?

pink_lady
15. apr 2023

Roky pripavujem ziakov na přijímačky na medicínu. Ti uspesnejsi začali s přípravou uz 3.rocniku. no ak máš jednotky z chemie, biologie, fyziky, v style že rozumies a nebiflis sa, mozes to zvládnut 😊 držím palce

dreamss
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mamina7070
15. apr 2023

a tento rok maturujes? z akych predmetov? u nas v rodine sa pripravovala od zaciatku 3 rocnika a dostala sa na prvy krat

autor
15. apr 2023

@mamina7070 tento rok z bio a che

mamina7070
15. apr 2023

a absolvovala si tu pripravu z UK ? otazky mas prebrane atd ? ved uvidis ako dopadnes asi sa hlasis aj na ine

laura164
15. apr 2023

Môj bratranec sa učí od 3 ročníka, ale on nikdy nemal ani 2ku, páli mu to. Treba na to určite viac času

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
aeruginosa
15. apr 2023

No nepozna ta tu nikto a nikto nevie, na akej urovni mas doposial ziskane vedomosti a ako ti to pali, aky si typ, ci sa ti lepsie uci pod stresom na poslednu chvilu alebo prave naopak, potrebujes na ucenie viac casu a pokoj.
Kazdopadne, za mna je toto bieda a nerobila by som si iluzie, ze sa tento rok dostanem.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
aeruginosa
15. apr 2023

@elizabet173 urcite. Ved ja netvrdim, ze to ma vzdat a ani neskusit tento rok prijimacky. Len som napisala, ze ta sanca je, podla mna, miziva, ale zavisi od mnou vyssie spomenuteho.
A sice mas pravdu, ze na medicine je kvantum uciva, ktore treba stihnut za nepomerne kratsi cas, avsak treba sa aj ucit priebezne a nie na poslednu chvilu. Podobne tak aj s ucenim na prijimacky…

jugularis
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zaralotuska
8. jún 2023

ahoj, ako to ide teraz? ja ti fandm a v teba verím, nerozumiem ako sa niekto môže učiť rok a pol vopred ked mnoho vecí sa na hodine preberie až v poslednom ročníku

carcarla
11. sep 2023

Z akych kníh sa učíte biológiu a chémiu? Existuje nejaky plán, čo vyžadujú. Viem, že treba vedieť všetko čo sa učí na gympli a omnoho viac,ale odkiaľ začať a akú literatúry študovať.

aeruginosa
11. sep 2023

@carcarla To zavisi od kazdej fakulty individualne. Treba si na internete pohladat fakultu, o ktoru mas zaujem a precitat na webe fakulty informacie k prijimacim skuskam.