Prešovská univerzita - Predškolská a elementárna pedagogika

slnieckosisa
11. mar 2024

Ahojte dievčatá. Prosím pekne nájde sa tu dobrá duša ktorá študuje externe predškolskú a elementárnu pedagogiku v Po? Zaujímala by ma obtiažnosť školy, ako často máte prednášky a celkovo prístup na skole. Ďakujem

veronikam33
11. mar 2024

@slnieckosisa ja študujem, 1. semester sa dal, teraz druhý to vyzerá horšie 😁 v prvom sme mali cca 3 soboty v mesiaci od 8 do 17:30 na univerzite, a asi 3 piatky online. Prístup je ťažko hodnotiť. Nebola som veľmi v kontakte s profesormi, na prednáškach sú super, a hodnotilo sa iba testami, teraz budeme mať aj ústne skúšanie tak uvidím. Skúšku som mala aj ináč ako testom iba z hudobnej. Hra na klavíri a spev. Profesorka bola milá. Teraz máme v podstate každú sobotu prednášky, a aj asi tri piatky za semester.

tatiana92th
3. apr 2024

@slnieckosisa ahoj davali ste si prihlasku??🙂) ja áno 😉🤣

slnieckosisa
autor
4. apr 2024

@tatiana92th áno dala 😀 čakám na odpoveď

tatiana92th
4. apr 2024

@slnieckosisa noo.. i ja.. 🤣🤣

snikol
7. máj 2024

dostal už niekto rozhodnutie o prijatí na štúdium? tiež som si podala prihlášku na externé 🙂

slnieckosisa
autor
7. máj 2024

@snikol ja zatiaľ nemám odpoveď žiadnu 😀

eliss21
19. júl 2024

Ahojte,ja som si dávala prihlášku na externe a prijali ma, ako ste na tom vy?

snikol
2. aug 2024

@eliss21 Ja som tiež podávala na externé a som prijatá ☺️

eliss21
3. aug 2024

@snikol to je super,tak sa tam uvidíme, odkiaľ ste,ja od Rožňavy

snikol
3. aug 2024

Ahojte
Pozerali ste niektorá stránku fakulty?
Sú na nej zverejnené tlačivá.
Vyplňovali ste ich niektorá dopredu?

snikol
3. aug 2024

@eliss21 super ja som z okresu Revúca malá dedinka Otročok

slnieckosisa
autor
6. aug 2024

Dievčatá kedy je zápis?

snikol
6. aug 2024

mne prišlo, že 3ho septembra o 13:00

snikol
6. aug 2024

@slnieckosisa odkiaľ si?

lotte1
6. aug 2024

Ahojte dievčatá, ja tiež idem na predš.a elem.pedagogiku do Po. Pocity mám zatiaľ zmiešané, už ste platili ten poplatok na preukaz?

eliss21
7. aug 2024

Ja som ešte nič neplatila,ani papiere nevypisovala,ale chcem si to pripraviť vopred,nech to tam co najskôr vybavím

slnieckosisa
autor
7. aug 2024

@snikol z okresu Stará Ľubovňa. A ty??

snikol
7. aug 2024

@slnieckosisa okres Revúca

slnieckosisa
autor
7. aug 2024

Noo bude to celkom zaujimave :D mam obrovsky rešpekt pred študiom... uvidíme

lotte1
14. aug 2024

@snikol ahoj prosím ta aké tlaciva sú zverejnené na stránke, lebo pozerám ale žiadne tlačivá nevidím. Prijali ma , ale stále som váhala ci pôjdem. Ale rozhodla som sa ze to skúsim, aj keď mam obavy.

eliss21
15. aug 2024

@veronikam33 chcem sa opýtať, sledovala sa aj dochádzka? Ak náhodou niekto nevedel prísť, napríklad z dôvodu svadby a podobne... A učebné materiály boli v akej podobe? Online,alebo učebnice,alebo len pozbamky z prednášok? Vďaka

snikol
15. aug 2024

@lotte1 tlačivá sú zverejnené na stránke fakulty (zápisný lust, čestné vyhlásenie, potvrdenie o štúdiu)

lotte1
17. aug 2024

@snikol ďakujem

eliss21
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
veronikam33
20. aug 2024

@eliss21 na väčšine prednášok sa dochádzka sledovala, no nemyslím si l, že to malo na niečo vplyv. Bolo nám zdôraznene že sme dospelí, a tak musíme sami uvazit svoje priority. Väčšina materiálov je online, kupovala som za celý rok štyri učebnice. Niečo aj z poznámok, no tam je toho minimum.

eliss21
20. aug 2024

@veronikam33 ďakujem za info, na skúšky ste chodili na univerzitu? Alebo sa riešili testom z domu? Myslím teraz zimný semester, hudobnú predpokladám bolo treba prísť...

veronikam33
23. aug 2024

@eliss21 ako ktoré predmety, asi pol na pol

lotte1
3. sep 2024

Ahojte, tak ako boli ste na zápis? Ako sa vám to pozdávalo?