Práca a maturita externe

20. feb 2024

zdravim vsetkych. pracujem v mcdonalds full time a chcem si spravit maturitu. vystudovala som 3 rocny odbor a potom sla pracovat (bohuzial som nemohla zostat v skole dlhsie). len rozmyslam ci budem stihat popri tej unavujucej praci aj studovat. tak rozmyslam ci sa vobec do toho studia pustit. nic lepsie nez mcdonalds som si nenasla (som v bratislave mimochodom). nebyvam s rodicmi, prenajimam si izbu. neviem co spravit aby som to potom nelutovala.

rhodesian
20. feb 2024

Skús školu SSG. Do školy ideš len raz za pol roka na skúšky. Robím popri dvoch deťoch, z toho jedno je extrémny nespavec. Popri tom sa ešte starám o dom a záhradu. Ide to fajn 👌

viestta
20. feb 2024

Ja som si dorobila maturu popri robote v Lidli. Mekac na tom nebude o nic horsie

autor
20. feb 2024

@viestta mozes mi povedat ako to tam funguje? ake su tam zmeny a tak. nikdy som nepracovala v supermarkete. pozeram na platy, 1370€ v hrubom. pre mna samu myslim ze to staci. v mekaci je trochu menej

viestta
20. feb 2024

Teraz neviem ako to funguje, mne vychadzali v ustrety s tym, ze ked som mala skolu nepisali mi poobednajsiu smenu, ale ine ulavy som nepotrebovala, dalo sa to zvladnut aj vecernou formou studia

nicoletta98
20. feb 2024

Ja študujem veterinu, aj pracujem, aj si privyrábam este mimo prace 😁 síce neviem, čo skôr, ale dá sa všetko.. kde je vôľa, tam je cesta 😉