Poraďte ako osloviť muža

anonymka000
19. aug 2018

Ahojte žienky, mam na vas otazku. Nemyslite si prosim, ze som nejaka nevyzreta alebo podobne, som dost hanbliva co sa tyka vztahovych veci/muzov, asi preto, ze som bola iba v jednom vztahu kde som bola psychicky tyrana.Zacala som chodit do novej kaviarne v meste, kde robi sympaticky casnik, odkedy tam chodim tak sa na seba pozerame, su to take hlbsie pohlady, neni to iba take nahodne “povsimnutie”. No hanbim sa ho opytat na nejaky kontakt/meno, bojim sa ze by mi neodpovedal a citim sa trochu zvlastne, nie je na tom nic blbe ked sa zena zaujima prva o muza? Neviem co by som sa ho opytala aby to nebolo len take suche “prosim, ako sa volas?”
Prosim este raz vas prosim, nemyslim to zle ani nejak nedospelo, no v tychto veciach som dost nedozrela na zaklade mojich skusenosti s predoslym vztahom. Ďakujem o kazdu radu, podporu🙂

judar
19. aug 2018

To je taky problem otvorit usta a aspon pozdravit ved neskaces snim prvym slovom do vztahu??? Ved ta nezje....alebo ked sa bojis tak len dalej nan pozeraj

liz_lemon
19. aug 2018

ja ti radim pockat na jeho prvy krok
nemam dobre skusenosti s tym, urobit prvy krok zo strany zeny, lebo muzi si potom namyslaju, a myslia si, ze nad nich nie je, a zneuzivaju to
ak ma zaujem, oslovi ta sam

asia83
19. aug 2018

@anonymka000 Treba počkať, kým urobí prvý krok on, bude si vás mať prečo vážiť. Naznačovať naznačujte, úsmevy, pohľady, toť vše.

pralinka99
19. aug 2018

Ja nesúhlasím ze treba počkať lebo sa mi to vypomstilo raz a prišla som tak o muža na ktorého snáď v živote nezabudnem. Nemusíš sa mu vyslovene podhadzovat ale aspoň nadviazať konverzáciu by som skúsila určite

deti95060810
19. aug 2018

ja by som to nechala na dotyčného...nech sa posnaží....