Polyglot - jazykový kurz

saskikors
15. jún 2022

Dobrý deň,
Chcela by som sa opýtať, či niekto z vás používal alebo počul o jazykovej platforme Polyglot. Nedávno som na fb videla, že istá spoločnosť ponúka zľavu na jazykové vzdelávanie, ale počet miest je obmedzený.
Táto ponuka ma veľmi zaujala, ale nie som si istý, či sa do nej dostanem.

petronellla87
15. jún 2022

@saskikors polyglot je človek ovládajúci viacero jazykov. Nemyslite náhodou Jazykový mentoring kde sa učíte jazyk tak ako sa ho učia polygloti?

saskikors
autor
23. jún 2022

@petronellla87 Nemám na mysli osobu, ale jazykový kurz ;)

natka1996
29. jún 2022
Používateľ natka1996 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od natka1996.

@saskikors Pár dní mám tento kurz doma a som spokojná je to kvalitne a zrozumiteľne spracované. A treba sa naozaj ozvať čím skôr keďže ten počet je ozaj obmedzený.
Ale odporúčam ja som maximálne spokojná dokonca som ho odporučila aj kolegyniam v práci a už aj oni majú tento kurz doma.

natka1996
29. jún 2022
Používateľ natka1996 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od natka1996.
vlastiw
24. aug 2022

@natka1996 Ahojky. Prosím ťa môžeš mi dať bližšie info? Chcem to možno vyskúšať ale som trochu nedôverčivá. Volala mi pani, splŃam podmienky, platiť budem okolo 80 eur kuriérovi, ktorý mi prinesie balíček s kódmi. Chcem sa spýtať, či je to nejak rozdelené na lekcie, či ako, či za každú lekciu treba platiť, či ako... ďakujem srdečne Vlasti

natka1996
24. aug 2022
Používateľ natka1996 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od natka1996.

@vlastiw Platí sa len jednorázovo ten poplatok nič viac nezaplatíš nemusíš sa obávať. Je to rozdelené na A1,B1,C1. Je to rozdelené na lekcie gramatika slovíčka a potom samozrejme tá jazyková výslovnosť a interaktivity za mňa ja som spokojná. Môžem len a len odporučiť.

matej202
25. okt 2022

Takze...je to takto...volali min v pondelok, 24.10.2022, nakolko som si klikol na ich reklamu na FB.
Ked mi pani rozpravala o vsemoznych vyhodach, pytal som sa jej, ci su v obchodnom registri. Tvrdila mi, ze ano. Nasiel som ich tam, ale pisu tam, ze ucia len anglicky a rusky jazyk. Ja sa chcel vzdelavat v nemcine.
Ked nieco mala vyhladat, pocul som, ako NETUKALA do klavesnice, ale akoby to buchala prstami do stola. To bol prvy signal, ze ide o nejaky podvod. A ked som jej povedal, ze nech mi posle inrormacie o kurze na email, neposlala nic. Tvrdila mi do telefonu, ze poslala.
Navyse, cely rozhovor vyznel akoby vsetko citala z papiera. Je to PODVODNA firma. Nedajte sa zlakat. Vsetky tieto tu predosle komentare chvaliace firmu musia byt zaplateni trolovia.

zabinkalenka
25. okt 2022

@saskikors mne to pride ako Eureka.
Cena ta ista, platis kurierovi, obmedzena ponuka pre ludi narodenych v nejakom casovom rozmedzi a blaboly ako ti uz tu dievcata pisali.
Je to ofajc, resp.velmi malo muziky dostanes ak vobec.

natka1996
25. okt 2022
Používateľ natka1996 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od natka1996.

@matej202 Vyprosím si aby ste ma nazývali trolom ! Každý má svoje požiadavky a očakávania od kurzu. Ja som spokojná a už aký je váš názor je druhá vec sto ľudí sto názorov.

matej202
26. okt 2022

@natka1996 😂😂😂 tak po prve, ak zenska na linke tuka prstami do stola a nie do klavesnice, je to podozrivem po druhe, napisat emailovu adresu sa neda par tukmi, kedze ta moja obsahuje dokopy aj so znakmi 18 znakov. A po tretie, email od nich mi neprisiel, ani do spamu, ked slubovali. A cela firma navyse ma sidlo v Polsku. Cele to smrdi pruserom, ale vy si piste, co chcete. A naucte sa komunikovat slusne. Ak vam to robi problemy, nelozte ani do online priestoru. Takych ako vy potrebujeme najmenej.

renca73
27. okt 2022

@matej202 ja mam...aj nemcinu ...perfekt za tu cenu...tiez som to riskla stalo to 107 dva jazyky....aaaale stale som si vravela ze do 14 dni mozes vratit....a na 5 tich zariadeniach...syn zacina s nemcinou s ja s anglinou...a stale by som to mohla dat mame ...segre...na dalsj pocitac...takze ziadni zaplateni ....

renca73
27. okt 2022

@renca73 ja som mala symposku na telefone...vsetko mi vysvetlila..ich je tam viac...asi si nemal stastie na osobu...
aaale naozaj preklikavas...povie ti to vyslovnost...pod tym to mas napisane v slovencine ..a ja som antitalent na jazyky....aaaale idem ...niekedy kliknem aj 5 krat na tu istu vetu...takze za mna paradne....lebo ucitel by so mnou uz nemal nervy mi to stale opakovat a ako vravim 14 dni mas na vratenie...

arpi75
8. feb 2023

@natka1996 je klamstvo, došiel za 87€ Iba obálka s kódom, je to iba nejaká aplikácia nie je to online kurz, radšej si stiahnite nejakú apku do mobilu za pár EUR je to iste, žiadne online vyučovanie s učiteľom. Nema to hodnotu ani 20€, ja som až teraz prečítal recenzie.Ľudia nenalette nato ako ja. Týto ľudia sem pišu falošne recenzie. Táto firma nema ani telefónne cislo!!!

renca73
8. feb 2023

@arpi75 ahoj ...vsak to nema byt online s ucitelom....mne sa to paci ...uz si to presiem aspon?...mne sa to oplatilo...plus 20eur a mam 2 jazyky...dnes len kniha stoji 30 eur..a ja som s nimi volala aj 4 krat kym som to objednala...mne to vyhovuje..aj cena...ale je lepsie naraz 2 jazyky

arpi75
17. feb 2023

@matej202 je to presne tak ako si to pisal, ja som naletel, je to iba aplikácia a pošlú iba kód, žiaden online kurz.

arpi75
17. feb 2023

@renca73
@renca73
@renca73
@renca73 nie, učiteľ tam neni 😏, ja som nato kvôli tomu naletel, lebo v telefóne mi pani tiež hovorila

saxana000
17. feb 2023

Je to blbost
Kupte si slovnik a uc sa slovicka a frazy a mas to to iste..esteze som to odmietla kym mi poslali kuriera

winerdanka
26. apr 2023

Na kurz polyglot - nemčina nemôžem povedať jedno pekné slovo. Je to otrasné. Som na druhej úrovni, mám štyri strany spísaných chýb. Veľmi slabé, primitívne, nesystematické, edukačne nepodnetné. Skôr odporúčam aj voľné dostupné jazykové vzdelávania na nete. Tie aspoň nemajú chyby.

alla243
21. sep 2023

@renca73 aj mne to ponukli, ale takyto preklad..dakujem neprosim 🤣🤣

maminka841990
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maminka841990
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maminka841990
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maminka841990
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maminka841990
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maminka841990
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maminka841990
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maminka841990
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maminka841990
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maminka841990
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maminka841990
Odpoveď bola odstránená
Zobraz