Policajná akadémia - skúsenosti

19. dec 2022

Zdravím, teraz som dokončil zákl. prípravu k policajnej šlužbe v pezinku a rozmýšľam, či neísť na akadémiu... ochrana osôb a majetku.
Máte niekto skúsenosti? môžete poradiť?
Ak áno napíšte a ja sa vám ozvem do správy. VĎaka..

stary_ujco
19. dec 2022

Vieš čo? Radšej nechoď... Keď si potrebujes o svojom profesnom smerovaní anonymne pokecať na fóre pre mamičky, tak to fakt zabal a daj si prihlasku do kauflandu ...

ibajaanikiny
19. dec 2022

Urcite ta hned nepustia,musis aspon 2 roky odkrutit. Podpisuje ti to nadriadeny s personalnou posobnostou,tusim po novom mozes ist ako policajt externe,denne su tam asi len kadeti

tiffany18
7. jan 2023

Ako pisu vyssie. Denne studium maju iba kadeti a zvysok su externisti. Ale na OOaM sa hlasi hodne ludi a je tam problem sa dostat. Ja som mala staste, hlasila som sa na verejnu spravu externe. Ale drzim palce 🙂 Mne sa to podarilo na 3ti krat sa tam dostat, uz len bojovat s ucenim mi ostava 😀 Ale milujem tu skolu.

akje
7. jan 2023

@stary_ujco fiha, coze si ju nepodas ty, ked rozdavas rady o profesnom smerovani na fore pre mamicky ;) ci uz si podal

ivetkasc1
24. feb 2023

@tiffany18 ahoj, prečo až na tretikrat? Uvažujem si podať prihlášku na externé štúdium, aby som vedela, čomu sa vyvarovať.

tiffany18
6. mar 2023

@ivetkasc1 Ahoj, no prvykrat som robila prijimacky ked odvolali rektora kvoli podplacaniu pri testoch a druhykrat som tiez nespravila. Az teraz po par rokoch som skusila znova, uz sa dalo aj externe a prijali nas bez prijimaciek 🙂 Bolo nas malo. My sme verejna sprava. Boom musia robit vsetci prijimacky, tych je strasne vela. Ale treba skusit 🙂

miusinka3
16. okt 2023

@tiffany18 mozem sa spytat, v akom veku ste sa dostali na tu školu?

tiffany18
24. okt 2023

@miusinka3 30 rokov som mala. Teraz som druhacka.