Písomná skúška

alzbeta44
22. aug 2021

Čaute Chcem sa spýtať ohladom pisomnej skušky učili ste sa alebo dalo sa to zapamatať z hodín ....
Robím Si aj testy na telefone ale opakuju sa mi tam otázky . Podelte Sa so mnou .

janai1
22. aug 2021

@alzbeta44 učila som sa testy.. Nájdi si appku a opakuj

alzbeta44
autor
22. aug 2021

@janai1 A Z knihy netreba ?
Asi Lepsie sa to bude ucit z tej apky ?

ivanka12311
22. aug 2021

Učila som sa z aplikácie je dobré že sa opakujú otázky lebo tým sa ich naučíš mala som ich aj vytlačené očoslovane za radom na A4 lepšie sa mi to učilo

janai1
22. aug 2021

@alzbeta44 nikdy som nemala žiadnu knihu... Opakovala som si len testy

alzbeta44
autor
22. aug 2021

@ivanka12311 Robia Sa aj skusobne testy na hodinach
Lebo Sa nam to rychlo zbehlo behom 4 dni 12 hodin za nami a nestiham to ani vnimat

ivanka12311
22. aug 2021

@alzbeta44 z knihy sa neuč je to zbytočne ja sa naučila tie testy naspamäť a urobila na plný počet no otázky aj kreslené obrázky kto má prednosť atď...sa ti budú opakovať 😌

merlinja
22. aug 2021

testy sú zostavené z tých testoch, otázky sa stále opakujú. prebehni tie testy viackrát, čo ti robí problém si zapíš a pohoda. S jazdou to už taká brnkačka nie je 😂

kittykat22
22. aug 2021

@alzbeta44 ucila som sa to dookola posledny tyzden. Z hodin sa to podla mna ani neucit neda. Online som nasla otazky a klikala spravne odpovede.

siska53
22. aug 2021

@alzbeta44 ja som si robila testy tie skusobne cez ipad, to dost pomohlo, najma cez to som sa naucila. Mala som aj knihu, podciarknute dolezite veci, ale.popri praci a 2 skolakoch som bola rada, ze som stihla aspon testy na tom ipade a ucebnici som venovala menej pozornosti, z nej najma krizovatkam..ostatne len zbezne..

Ono zavisi aj od toho, ci mas skor sluchovu alebo zrakovu pamat.

alzbeta44
autor
22. aug 2021

@alzbeta44 No Baby viete lebo ja med si robim ty testy na internete ja proste neviem ci je to vsetko co by sa mohlo objavit na testoch ..... Proste ja by som potrebovala najst nejaky suhrn alebo cele tie testy aby som si ich mohla pozriet

janai1
22. aug 2021

@alzbeta44 toto si stiahni... Sú tam všetky otazky co su v testoch

siska53
22. aug 2021

@alzbeta44 je tam vsetko, ked si stiahnes aktualnu verziu, ako ti ponuka vyssie, tak urcite.. neboj..

margaretka_
22. aug 2021

Ja som si presla vsetky testy a otazky, ktore som si nebola ista alebo som mala zle, som si vypisala a k tym som sa este raz vratila. A mala som test na 100%
Manzel si presiel testy a z dlhej chvile si precital asi celu vyhlasku, tiez mal test na 100%. Ale myslim, ze ma viac vedomosti ako ja 😂