Pedagogické minimum TUKE (odbor ekonomický)

21. nov 2022

Ahojte je tu niekto, kto študuje externou formou pedagogické minimum na TUKE? Najlepšie by bolo keby sa ozval niekto s odborom zameraným na ekonomiku. Zaujíma ma obťažnosť učiva, štúdia, koľko predmetov sa končí skúškou, koľko semestrálkou,....

daja07
21. nov 2022

Ja som pocas studia na TUKE zvazovala ale nakoniec som nesla. Je to jedno aky odbor studujes, pedagogicke minimum je rovnake pre vsetkych. Moje 2 spoluziacky studovali, jedna dokonca aj pracovala na 1/2 uvazku. Dali to v pohode. Nie zeby to bolo uplne jednoduche, ale da sa. Pohladaj si na internete toto stdium a ake su tam predmety v ktorom semestri. Skus najprv pohladat a tak sa pytaj dalsie veci.

daja07
21. nov 2022

https://osv-ip.tuke.sk/ Zacni citanim tu na ich stranke.

autor
21. nov 2022

@daja07 to som si čítala, zaujímajú ma reálne skúsenosti.

lucka_ke
21. nov 2022

muž si robil pedagogické, namiesto 2 rokov študoval 3, lebo nestíhal popri práci, predmety mali rôzne, najviac ho potrápila psychológia, záverečnú prácu obhajoval online, kvôli vtedajšej covidovej situácii

michaela412
21. nov 2022

ja momentálne si robím DPŠ, ale na DTI a všetko ide iba online a je to zatiaľ úplne v pohode

daja07
21. nov 2022

Ked si na tu stranku klikala tak vies ake su tam predmety, ci su z nich prednasky alebo cvicenia, akym sposobom je ukonceny predmet a kolko hodin coho mas absolvovat. Studujes alebo uz mas ukoncenu vysoku skolu? Neviem preco sa pytas na ekonomicky odbor, lebo na tom aku mas ukoncenu vysoku skolu vobec nezalezi. Ale mal by to byt neucitelsky smer smozrejme. Ja som nad tym studiom dlho uvazovala ale nevedela som si to casovo prestavit, kedy by som to stihala, tak som tam nakoniec nesla. Poznam viacero ludi co tam chodili a kazdy presiel bez problemov.

momo289
21. máj 2024

Ahoj, ako si sa nakoniec rozhodla? Sla si na DPŠ?