Pedagogická fakulta UK Bratislava verzus Trnava

denisse1311
14. jan 2022

Ahojte, prosím je tu niekto kto by mi vedel poradiť ktorú Pedagogicku fakultu si je lepsie vybrať? Zaujíma má aj stupeň náročnosti jednotlivých fakúlt. Dakujem za každú jednu odpoved 🙂Idem študovať Externe.

kacena4
14. jan 2022

uk je kvalitnejsia a narocnejsia zalezi co presne chces studovat

kikka95
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kikka95
14. jan 2022

https://eduworld.sk/cd/zuzana-granska/1733/najn... TU sa zaraďuje medzi najlepšie pedagogické na Slovensku. Ale z vlastnej skúsenosti a zo skúseností okolia môžem povedať, že TU je náročnejšia na štúdium, ale učí sa tam aj veľa nepotrebných vecí. UK je ľahšia a učia sa tam praktickejšie veci. Takže radšej asi UK

lilke
14. jan 2022

Záleží na študijnom odbore.

denisse1311
autor
15. jan 2022

@kacena4 predskolska a elementárna pedagogika externe štúdium

denisse1311
autor
15. jan 2022

@kacena4 hlavne by som chcela vedieť či je externe štúdium piatok a sobotu alebo len sobotu kvôli práci a deťom by som potrebovala soboty chodit

denisse1311
autor
15. jan 2022

@lilke predškolská a elementárna pedagogika externe štúdium

kacena4
15. jan 2022

@denisse1311 ja som na uk pefagogicka specpecagogika ucime sa 3-4x za 1/2rok piatok od 12.25 a sobora bud od rana alebo obeda podla poctu predmetov + skusky mame vecer podla dohody triedy

uprimnazienka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
moni333
22. jún 2022

@denisse1311 ahoj 🙂 ja mám vyštudovanú predškolskú a elementárnu pedagogiku v TT a aj učiteľstvo pre primárne vzdelávanie taktiež v TT. Čo sa týka fakulty je to dosť náročné… ja som si tiež školu robila externe, zároveň pracovala, v tomto berú ohľad, prednášky sú vždy v sobotu, teda mne sa nestalo žeby boli v piatok, taktiež na skúške dajú. prvý termín teda riadny vždy v sobotu, ak ti nebude vyhovovať termín príprav sa aj cez týždeň. Štúdium bolo pre mna veľmi náročné, najmä slovenčina , skusku budeš mat aj z diktátu a my sme práve schytali najväčšieho vyhadzovača docenta, na fakulte veľmi známeho :D inak sa štúdium dalo, len sa príprav na riadne nervy a odhodlanie to nevzdať 😀
Držím palce