Osobná skúsenosť s kurzom Spokojná v práci

11. feb 2024

Dobry vecer ma niekto osobnu skusenost s kurzom spokojna praci ? Pls napis. Koment

ivana1592
13. feb 2024

Tiež by ma to zaujimalo, uvažujem nad kurzom. Je ale drahý a neviem reálne skúsenosti

autor
14. feb 2024

pisala so im aj email napisali mi ak mam zaujem nech sa prihlasim a ano je drahy to aj mna odradza ta cena ale uz neviem ako to vsetko sklbit kedze som multipotencionalna ? ty to mas ako ?

saiffffa
18. apr 2024

Ahoj ozval sa niekto alebo sla si tam? Zaujima ma skusenost

autor
19. apr 2024

@saiffffa @ivana1592 ahojte, prihlasila som sa do kurzu, kurz trva 15 tyzdnov aktualne mame 6 tyzden kurzu. Vela veci som sa dozvedela. Mame tam videa podporu ludi v skupine mame aj video zoom stretka tie su 4 za 15 tyzdnov. A dostavame aj rozne ulohy, a robime testy. Na ziadnom kurze som podobnom nebola. A ano je to dost penazi ale za tie tyzdne som dostala stale odpoved od autoriek kurzu. Su velmi aktivne a odpisuju nam v skupine na nase otazky ak nejake mame. Kazdy tyzden je ina tema. A bavi ma to. ☺️

sisa22x
21. júl 2024

Ahojte dievcata, kolko prosim stoji tento kurz? Na stranke som sa nedocitla, kedze momentalne nie je otvoreny, dakujem 🙂

autor
21. júl 2024

@sisa22x cca 450€ ale ked budes sledovat stranku stale vedia mat aj akciu na ten kurz. 😊