Ošetrovateľstvo Banská Bystrica - externé štúdium

16. apr 2024

Ahojte, Ti čo študujete externé v BB ošetrovateľstvo ako často treba chodiť na sústredenia? Mám dve malé deti a prácu, okrem toho by som 2 hodiny odchádzala, tak či vôbec možno o tom uvažovať. Vďaka

huxy
16. apr 2024

Kolegyne chodia od pondelka do piatku jeden týždeň v mesiaci.

autor
16. apr 2024

@huxy ďakujem veľmi pekne 🙂, nikde totiž nemajú uverejnený rozvrh

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
16. apr 2024

@huxy a nevieš náhodou, či musia mať ešte aj zvlášť prax?

huxy
16. apr 2024

Áno, musia. Neviem síce koľko hodín, ale viem že musia okrem svojej práce v nemocnici chodiť zvlášť na prax do BB.

huxy
16. apr 2024

Inak neviem či máš ukončenú strednú zdravotnícku, lebo v podstate to je jedna z podmienok prijatia a ďalšia, že aspoň rok musíš pracovať v zdravotníckom zariadení.

autor
16. apr 2024

@huxy ďakujem Ti veľmi pekne za odpovede. Jaj mám zdravotku aj prax už roky, akurát, že som z Ba a chodiť tam ešte aj na prax si už neviem predstaviť.

huxy
16. apr 2024

Tak to je teda naozaj dosť ďaleko. A niekde bližšie sa nedá?

autor
18. apr 2024

@huxy práveže nie. Mám totiž záchranára. A nevieš tá prax musí byť iba v Bystrici na oddeleniach?

huxy
18. apr 2024

Kolegyne musia chodiť na prax do BB nemocnice, aj keď by mali možnosť pracovať v lc, kde pracujú.

autor
18. apr 2024

@huxy och, tak nič potom...a také predmety ako angličtina a nemčina, vždy musia absolvovať? Odvíja sa skúška od dochádzky? Koľko im vlastne trvá cesta z Lučenca do BB?

huxy
18. apr 2024

Z lc do BB približne hodina. Kolegyne spomínali aj cudzí jazyk, že mali. Čo sa týka dochádzky, chodia poctivo. Ale neviem, akú absenciu môžu mať, to som sa nikdy nepýtala.

autor
18. apr 2024

@huxy píšem Ti správu 🙂