Odporúčaná literatúra

goblinko1
3. jan 2022

Ahojte, nemáte niekto tieto knihy a časopisy? Pripadne neviete kde ich zoženiem ? 😊

kikk
3. jan 2022

Skuste na FB skupina Burza knih nonstop a prelustrovat bazos aj tu na MK😉

poopsie
3. jan 2022

Zoženieš ich zaručene v knižnici... Spomínané knihy sú úplný TOP, sú to strašne drahé knihy a vypredané... Takže jedine v knižnici

goblinko1
autor
3. jan 2022

Ďakujem Vám ! Idem sa vrhnúť do hľadania 😊

poopsie
3. jan 2022

@goblinko1 a ty ideš na talentovky na vš?

goblinko1
autor
3. jan 2022

Z tých cien mi odpálilo dekel

goblinko1
autor
3. jan 2022

@poopsie áno idem skúsiť.. 😬😄

poopsie
3. jan 2022

@goblinko1 no tak to si ich kúp až keď ťa vezmú 😉kedy máš tie talentovky?

goblinko1
autor
3. jan 2022

@poopsie 17.1 a 18.1 🥺😬 a áno kúpim potom teraz sa mi to neoplatí ešte má nevezmú tak čo s nimi potom 😬🤣

poopsie
3. jan 2022

Aj keby si si požičala Pijoana, nemáš šancu toľko toho absorbovať.. Pribeh umenia je jedna hruba kniha dobre spracovaná, na aký odbor sa hlásiš? Máš nejaké poňatie o dejinách umenia?

goblinko1
autor
3. jan 2022

@poopsie som chalan* 😅 aaa chodím na strednú propagačnú grafiku čiže dejiny umenia mám ako tak v koži ale len tak prelistovat tie knihy a niečo si zopakovat.. a áno mám poňatie o dejinách umenia 😅 dokonca sa to prelína s literatúrou ktorú taktiež mám rád.

poopsie
3. jan 2022

@goblinko1 prepáč v profile máš 26 rokov a to mi je záhadou, že nepoznáš tie knihy už od prveho ročníka SŠ, bežné sa z toho učí dvk a je to odporúčaná literatúra k maturite a celkovo k štúdiu... Dokonca pripravu sme mali z Pijoana k maturitnej otázke

goblinko1
autor
3. jan 2022

@poopsie ten vek je tam len tak nemám 26 😂 teraz akurát idem maturovat a ako áno mame odporúčané knihy no práve tieto mi nejak unikli.. dvk nás učí učiteľka zo svojích poznámok.. ja si ešte hľadám na nete viac info keď ma niečo zaujíma.

poopsie
4. jan 2022

@goblinko1 určite choď do knižnice.... Ja tiež veľmi rada knihu vlastním, aj tie od Pijoana by som chcela...no niekedy sa naozaj kúpiť ani nedajú..