Objednávka podkladov k seminárnej práci

vivi142
26. nov 2023

Dobrý večer, asi som spravila chybu, objednala som si podklady k seminárnej práci na nete... nie som lenivá, len jednoducho to nestíham... prosím Vás, môžu ma kvôli tomu vyhodiť? Ďakujem.

grace55
26. nov 2023

@vivi142 cize napísanú prácu, ako to už byva ? Ak sa to zisti, áno.

viky173
26. nov 2023

@vivi142 no samozrejme ze ano

stanielka17
26. nov 2023

@vivi142 Dopustila si sa akademickeho podvodu, takze ano, mozu. Seminarka ma byt tvoja praca z tvojich podkladov, nie objednana z netu. Ak nestihas, lepsi casovy management.

kaktusik007
26. nov 2023

@vivi142 nestihas? kolkoze ti dali casu na jej napisanie, tyzden? dva? - co ja viem, termin je 1-2 MESIACE. Ak ti do toho prislo nieco vazne, ospravedln sa. Ak nie - popracuj na manazovani si casu, lebo nestiham je obycajna vyhovorka.

nikdy by som pracu cudzieho cloveka nevydavala za svoju vlastnu.... Ako sa mozes spolahnut, ze to bude dobre, ak si to nenapises sama???

a potom, ide o seminarnu pracu..... to si das napisat aj bakalarku ci diplomovku?

vivi142
autor
26. nov 2023

bakalarku aj diplomovku som pisala sama 🙂 teraz studujem RS (rozsirujuce) a kedze ucim, po praci mam doucovanie, a mam aj rodinu.. je to tazke 🙂 a mame na to 5 dni.

dskjhfdlkdjhl
26. nov 2023

@vivi142 No, ak na to pridu, tak nasleduje zvycajne disciplinarne konanie a ak si doteraz nemala priestupok, tak mozes dostat najskor podmienku, pri dalsom podvode rovno letis. Kedze si ucitelka, tak by som povedala, ze je to (aspon z mojho pohladu) este nechutnejsie.

stanielka17
26. nov 2023

@vivi142 To nie je ospravedlnenie na podvadzanie, prepac. Ak prejdes, bude to nefer voci tvojim spoluziakom, ktori pisali svoje prace zodpovedne a poctivo sami.

vivi142
autor
26. nov 2023

Dakujem za odpovede

mikitilik29
26. nov 2023

@vivi142 a načo sa mi tu s tým priznavas🤦‍♀️

nelca0510
27. nov 2023

@vivi142 moja kolegyňa robí RS,detto taká situácia ako ty a stíha. Lebo musí. A môžu tá vyhodiť a disciplinárne riešiť. Na parádu takáto učiteľka.