Nestrať prácu – vzdelávaj sa

29. feb 2024

Ahojte, absolvoval niekto z vás kurz cez upsvar minulý rok ?
Podávali ste o polroka hlásenie ako vám kurz pomohol? Ďakujem

lasona
29. feb 2024

Nie nepozdávalo som, je to povinné?

autor
29. feb 2024

@lasona práveže to sa snažim zistiť, pani čo má mala na starosť odomna vyžaduje nejaké potvrdenie ako mi pomohol kurz a aj nejaký opis aspoň na pol strany, inak ževraj môžu odomna žiadať naspäť peniaze, avšak poznám viac ľudí, ktorí toto využili a od nikoho to nežiadajú tak sa snažím zistiť ako to je

sonia_wiener
29. feb 2024

Prosím ta, z akého si mesta? Ja som kurz absolvovala a nikto nič neriesil...

autor
29. feb 2024

@sonia_wiener Topoľčany

petamich
29. feb 2024

nie nepodavala a ani nikto z mojho okolia - nie je to pri vybranej skupine? chcela si zmenit pracovne zameranie?
lebo napr. ja a aj ludia v mojom okoli sme si chceli akoby zvysit kvalifikaciu

ze ci to nevyzaduju iba pri urcitych typoch ziadosti ale teda este som o tom nepocula ze by to chceli a ja som to absolvovala uz pred viac ako pol rokom

sims122
29. feb 2024

Och mne sa marí ze čosi tam bolo v zmluve o tom, ale neviem teraz pozrieť. Mňa nikto nekontaktoval. Nerobia to len tak namatkovo?

autor
29. feb 2024

@petamich nemenila som prácu ale zvyšovala kvalifikáciu tiež.
@sims122 môže byť, pani mi síce tvrdila že to posiela každý ale kde je pravda neviem

petamich
29. feb 2024

no tak som zvedava ci sa ozvu 🙂

erikaa09
29. feb 2024

Ja som take cosi posielala ale to je xy rokov do zadu . A bolo to každý mesiac. Mala ma na starosti jedna baba a sňou som vypisovala čo ma naučila nove a zaučila v čom a prečo práve toto a tak

lucik194
29. feb 2024

@erikaa09 nestrat pracu projekt nebol xy rokov dozadu, toto je presne minulorocny projekt.....

odo mna nikto nic neziada @autorka som z BA

sissy27
29. feb 2024

Nic odomna nechceli dodatocne, kurz som skoncila v septembri alebo v oktobri.