Nestrať prácu – vzdelávaj sa

bejbs123
12. apr 2023

Ahojte,mohol by sa niekto podelit o skusenosti s tymto projektom? Ako spravne vypisat ziadost? Ako spravne zdovodnit vyber kurz,ked Vase pracovne zameranie je uplne ine? Je lepsie byt v zdovodneni uprimny alebo treba zaklamat,aby bola ziadost oku lahodiaca?

83lenka83
12. apr 2023

@bejbs123 požiadala som o kurz kaderník a schválili mi ho, pracujem v reklamke takže úplne iné odvetvie. Napísala som tam pravdu. Pracujem na čiastočný úväzok koli tomu, že mám malé deti a fixna pracovná doba mi nevyhovuje. Ak by som mala flexibilnú pracovnú dobu tak by som mohla pracovať na plný úväzok a po ďalšie som k žiadosti doložila aj čestné prehlásenie, že si otvorím živnosť po ukončení kurzu . Schválili mi ho za 4 dni.

johan155
25. máj 2023

@83lenka83 dobrý deň, vedeli by ste mi prosím poradiť, či sa treba ísť ako Žiadateľ o zamestnanie. registrovať na Úrad práce osobne alebo sa to dá aj mailom? predpokladám, že len osobne na podateľňu, nie som si istá, nik mi na úrade nedvíha. ďakujem. J.V.

83lenka83
25. máj 2023

@johan155 dobrý deň, dá sa vyplniť tlačivo aj online ale bolo to dosť komplikované tak som tam bola osobne. Pani ma zaregistrovala, dala mi potrebné tlačivá a podala ďalšie informácie.

johan155
28. máj 2023

@83lenka83 ďakujem veľmi pekne za info