Na ktorom kurze účtovníctva ma aj niečo naučia?

loyda
8. nov 2022

Ahojte, neviete poradiť nejaký kurz (účtovníctvo), kde ma aj niečo naučia? Absolvoval niekto takýto kurz online? Ďakujem za skúsenosti 🙂

theanak
8. nov 2022

@loyda ja som absolvovala online kurz cez agentúru Nova Training - vzhľadom k tomu, že sme boli nahlásené len dve, tak nás agentúra spojila s kurzom od Hvozdik.sk. Bola som veľmi spokojná, veľmi milá lektorka vedela odpovedať na všetky otázky, záležalo jej na tom, aby každý pochopil tému. Takisto nebol problém aj po skončení hodiny zostať a dovysvetľovala tým, ktorí mali s niečím problém.

katkami123
11. nov 2022

Ahoj, ja cez Midaro, ale treba sa stále vzdelávať, majú podporu aj po ukončení kurzu a poradia absolventom

jahodka11611
11. nov 2022

@katkami123 ahoj ja mam teraz kurz cez midaro,sme asi v polovici...ako si bola spokojná?aj si sa zamestnala po ukončení kurzu?

katkami123
11. nov 2022

@jahodka11611
Ahoj, bola som veľmi spokojná, i keď to bolo ešte cez koronu, ale prácu som nehľadala po ukončení, bola som a ešte stále som na MD. Ale pre mňa ako osobu, ktorá nemala vôbec skúsenosti s účtovníctvom ma to nesmierne ku konci chytilo a bavilo a dosť ma prekvapilo, ze okolo mna sedia baby, ktoré mali stredné obchodky, niektoré dokonca VŠ ekonomické a skončili sme vedomosťami na rovnakej urovni po kurze. I keď poniektorym to išlo ľahšie.

jahodka11611
12. nov 2022

@katkami123 aj ja som ešte na MD a s účtovníctvom som skúsenosti nemala,tak som zvedavá ci sa niečo podarí po novom roku...a koho si mala lektorku?

katkami123
12. nov 2022

@jahodka11611
My sme ich mali viac, pretože sme prešli potom na online vzdelávanie. Ale je to hlavne o tebe, ja som sa pridala aj na fb do účtovníckych skupin, kde si navzájom pomáhajú a riešia jednotlive prípady, odoberám Jozefa Mihala, ktorý vždy hlási zmeny a tiež robí školenia atď. Iba urobiť kurz nestačí, pretože každú chvíľu sa menia zákony.

slavkasr
14. jan 2023

@katkami123
Ahoj chcem sa opýtať. Ja som momentálne nezamestnaná a rozmýšľam nad Midaro kurzom - online. Mám malé deti (škôlkari) a sú dosť často chorí - ako je to, keď budú deti choré a napr. týždeň sa nebudem môcť zúčastniť???

katkami123
14. jan 2023

@slavkasr
Musí byt účasť aj na online hodinách 80%. Ale kopu žien si dávalo vypnúť mikrofón a bez obrazu, čiže ani nemuseli byt cely čas na obrazovke, nedalo sa to ako skontrolovať, normálne sa ráno pripojíš 🙂. Online hodiny sa nahrávajú, tak si ich mozes pozrieť večer, keď deti zaspia. Len určite stihnúť všetko pozrieť pred testom, lebo potom budeš mat veľké problémy ho urobiť.

slavkasr
14. jan 2023

@katkami123 ďakujem za odpoveď - veď toto, či sa to dá potom pozrieť.

katkami123
14. jan 2023

@slavkasr
To áno, máš to k dispozícii, aspoň my sme mali aj niekoľko mesiacov po skončení kurzu, keď už budeš pracovať a nebudeš si istá. Mne sa aj páči, ze na fb majú podporu, svoju skupinu, kde mozes napísať otázku, keď si nebudeš istá a účtovníčky ti na ňu odpíšu.

slavkasr
15. jan 2023

@katkami123 to je super. Môj muž potrebuje účtovať v jednoduchom účtovníctve, lebo jeho účtovníčka už sa jej neoplatí mu robiť účtovníctvo (robí pre väčšie firmy). Ja by som to chcela skúsiť, len som sa bála, či budem mať podporu. Ale toto je fajn. Ešte raz veľká vďaka za odpoveď😘

katkami123
15. jan 2023

@slavkasr
V pohode, ale na fb nájdeš aj skupinu s názvom účtovníci a tam sú veľmi aktívni a pomáhajú začínajúcim účtovníkom tiež. Dávajú tam do pozornosti rôzne zmeny v zákone atď. Ja som absolvovala cely kurz - najskôr podvojné, potom jednoduché a nakoniec mzdové. Najlepšie je určite cely balík, pretože ak s účtovníctvom nemáš žiadne skúsenosti, veľa pojmov sa preberá už pribpodvojnom a na jednoduché sa nadväzuje, čiže ak by si si urobila iba jednoduché, veľmi veľa poznatkov by ti chýbalo. A o mzdovom už ani nehovorim, to je povinnosť.

katkami123
15. jan 2023

@slavkasr
Ešte odporúčam aj na fb odoberať Jozefa Mihala, tiež dáva super veci - danove a odvodové tipy Jozefa Mihála. Ono Midaro ti dá základy, ale veľa je už o dovzdelavavaní, kedže zákony sa stále menia.

misuliackaa
21. máj 2023

@katkami123 pekný večer ak sa môžem opýtať akou formou prebiehal test ? Myslím po ukončení modulu ? Ďakujem ♥️

katkami123
22. máj 2023

@misuliackaa
Keď si v triede, tak písomný, cez online si ho musíš stiahnuť. Bolo tam aj tak vždy všetko, čo sme preberali.

misuliackaa
22. máj 2023

@katkami123 a je to formou otázka a ja vpisujem odpoveď alebo možnosti ? Vďaka

katkami123
22. máj 2023

@misuliackaa
Cely účtovný príklad. Úplne všetko je tam, ço ste preberali na hodine.
Z podvojného to bolo na 15 strán.

misuliackaa
22. máj 2023

@katkami123 čiže rovnako bude aj mzdove aj jednoduché ..ďakujem za váš čas 🙂

katkami123
22. máj 2023

@misuliackaa
Áno, všetko hlavne príklady. Už počas kurzu sa z vás snažia urobiť junior účtovníčku, aby ste vedeli všetko, čo sa preberá a vedeli si pomôcť aj v zamestnaní.

niksniks9999
12. aug 2023

Dobrý deň robil tu niekto kurz cez Midaro?ďakujem