Na akú výšku ísť z hotelovej akadémie?

4. sep 2021

Ahojte, tie co už máte ukončenú hotelku, tak na akú výšku ste sa dali?

kataina
4. sep 2021

jadrovu fyziku, na Karlovke

ninusa221
4. sep 2021

Ja som na pedagogike a vychovavatelstve a mam dosť vela spoluziaciek z hotelky ( kozmetický, kadernicky, čašníčky,)

liusa82
4. sep 2021

to je jedno čo ťa bavi.Ak spraviš skušky zoberu ťa hocikde.Alebo ak prejdeš skrz priemer z vysvedčeni. Ja mám vyštudovanu strednu podnikanie v cestovnom ruchu,turizmus a dostala som sa na psychologiu v Trnave

denkatn
4. sep 2021

jedna kocka z hotelovej studuje zdravu vyzivu v Nitre

elizabeth88
4. sep 2021

Hotelová akadémia bol za mojich čias 5ročný obor,na začiatku štvrtého ročníka sa robili záverečné skúšky(kto chcel,mohol skončiť,no to potom sa mohol prihlásiť na menej náročný trojročný obor čo sa predmetov týka).V piatom ročníku klasicky maturita.Častokrát budova bývala združená práve s roznymi inými troj,stvorrocnými obormi,potom aj ludia,co mali vystudovane nieco ine,tak chodili na ,hotelku,.

elizabeth88
4. sep 2021

To nepatrilo Tebe,predpokladam,ze pises o hotelke naozaj,len som si spomenula pri tejto diskusii,tak som pripojila koment.🙂

elizabeth88
4. sep 2021

Ja mam hotelovku.Jeden moj byv spolužakskoncil Ekonomicku v Ba.Robil aj riaditela niekde atd,dalsia Hotelovu vysoku v Prahe,Potom chalani IT odbor,ostatnych,co porobili vysky,si nepamatam,kde presne.Naj ziacka z nasej triedy studovala,ak sa nemylim,vysku v zahranici tusim...Inak rozne po Slovensku ostatni.Bolo ich dost,co isli po skonceni na VS a nie na nejake druhorade.Jedna moja byvala spoluziacka je dokonca novinarka,ci nieco na ten sposob.

mima172
4. sep 2021

Ja mám strednú hotelku a VŠ mám marketing. Za mna fajn odbor, no predstava bola troška iná. Môj sen bol robiť na mkt oddelení nejakého hotela, no medzičasom už väčšina hotelov ani nemá mkt oddelenia a na mkt veci si najímajú firmy. Každopádne neľutujem, boli to krásne roky 🙂