Musím si dorobiť maturitu?

3. jún 2024

Možno blba otázka ale mám výučný list. Keď chcem ist na vs musím si dorobiť maturitu?

alenah31
3. jún 2024

samozrejme. Nemozes preskocit stupen vzdelania.

panonia
3. jún 2024

Áno, musíš mať maturitu ak chceš ist na VŠ.

cookie29
3. jún 2024

Samozrejme. Podmienkou studia na VS je stredoskolske vzdelanie ukoncene maturitou.

autor
3. jún 2024

@alenah31
@panonia
@cookie29 ďakujem, aj som si myslel

koniarova
3. jún 2024

Prosím ťa, zváž pre svoje dobro tú VŠ.

vanilkovazmrzka
3. jún 2024

Nahle si u seba objavil zaujem utapat sa v knihach a studovat a pisat prace a skladat skusky? Na aku vs chces ist?

autor
3. jún 2024

@koniarova Maturitu som nemohol dorobiť zo zdravotných dôvodov🙂 nesúďte hneď keď neviete

autor
3. jún 2024

@vanilkovazmrzka nie náhle, zdravotne dôvody mi to nedovolí

vanilkovazmrzka
3. jún 2024

Tak ak si sikovny a odhodlany, dorob tu maturitu a potom uvidis, ci budes chciet studovat dalej. Myslim ze na vacsinu sk skol nie je tazke sa dostat…

koniarova
3. jún 2024

Tak si nájdi strednú,kde chceš maturitu dorobiť a informuj sa tam.

nikdenikto
3. jún 2024

Treba sa naučiť aj používať Google a zisťovať si info....modry koník za teba skúšky robiť nebude 🙈

autor
3. jún 2024

@nikdenikto dik za radu, škoda že neni vôbec k téme 🙂

nikdenikto
3. jún 2024

Moja rada je pre teba práveže jedna z najlepších. Keď nevieš napísať do Googlu Podmienky prijatia na VŠ ale vypisuješ na ženské tehotenské fórum (väčšinou), tak to o niečom vypovedá. Naozaj veľa získaš, ak budeš schopný si sám vyhľadávať potrebné informácie, veľmi to využiješ pri štúdiu.

autor
3. jún 2024

@nikdenikto Myslím si že napísať môžem kam chcem a čo chcem. Riešia sa tu s prepáčením oveľa väčšie sračky ako toto.

estellas
3. jún 2024

Dá sa aj externé dorobiť maturita popri práci tak je to najlepšie.

autor
3. jún 2024

@estellas tak aj hľadám, no veľa škôl to neponúka