Medziročník v bakalárskom stupni štúdia

emica1233
28. feb 2024

Ahojte.
Chcela by som sa spýtať, či máte niekto skúsenosť s medziročníkom v Bc stupni štúdia. Ide o to, že už som v 3. ročníku v letnom semestri, no z rôznych osobných dôvodov premýšľam nad medziročníkom. Mám asi 5 predmetov, z toho také 2-3 by som bola schopná spraviť ešte v tomto semestri, no ostatné spolu s bakalárkou by som si chcela preniesť do medziročníka. Viem, že to bude spoplatnené aj všetko okolo toho, len som sa chcela spýtať, či s tým máte niekto takto podobne skúsenosť, že ste prenášali aj viac predmetov do medziročníka a tak..Hodilo by sa mi vidieť, či to mal niekto takto podobne, alebo nie. Ďakujeem

domi_n_i_ka
28. feb 2024

Ahoj, myslím, že keďže ide o medziročník, ak aj tých predmetov bude viac, nebude to taký problém. Budeš mať na nich dosť času. Myslím, že horší scenár je niekedy ten, kedy prenášaš "len" nejaký predmet bez medziročníka = máš svoje aktuálne predmety + prenášaný predmet/prenášané predmety. Drž sa 🙂

emica1233
autor
28. feb 2024

@domi_n_i_ka Ďakujem za odpoveď 🙂 V podstate by som opakovala len predmety z tohto letného semestra presne o rok plus bakalárka, pretože zo zimného všetko mám. Len nemám teraz najlepšie obdobie a o nejakých 7 týždňov mi končí semester a ten stres a nátlak mi do toho nerobí dobre.