Medziročník na vysokej škole

ester123
12. apr 2024

Čaute. Som momentálne v medziročníku (koncim 3.rocnik) externe studium.
A asi nestiham dokoncit bakalarku. Je mozne este raz absolvovat medzoročník, alebo je koniec?
Nemam este odpoved zo studijneho a som zvedava. Tak sa pytam, ci nema niekto z vas skusenost. Dik 🙂

dskjhfdlkdjhl
12. apr 2024

@ester123 Velmi zavisi od toho, na ktoru VS chodis. Takze jedine pockat na to, co Ti odpisu.

ester123
autor
12. apr 2024

@dskjhfdlkdjhl FMK v TT 🙂

lavender94
12. apr 2024

@ester123 najlepšie bude spýtať sa na študijnom tvojej fakulty. Každá škola ma trošku inak nastavené tieto veci. U nás by sa napríklad dalo prerušiť štúdium zo zdravotných dôvodov (s tým, že keď niekto zdravotne dôvody nemal, tak mu ich lekár vymyslel) a potom normálne pokračovať na začiatku ďalšieho akademického roku, ale či by to tvoju situáciu na tvojej fakulte vyriešilo…to si netrúfnem tvrdiť

dskjhfdlkdjhl
12. apr 2024

@ester123 A nemate dva terminy (napr. jarny a letny) na odovzdanie bakalarky a teda aj statnic? U nas sa da odovzdat teraz, zaciatkom maja a potom je dalsi termin v lete.

judit47
12. apr 2024

Za mojich cias nebolo mozne byt dva roky za sebou medzirocnik-ak si medzirocnik tak tu bakalarku si mala mat uz minuly rok hotovu tzn.ze tento rok ju mozes dokoncit a ak nie koniec.