Kurz programovania cez ÚPSVaR

hendikep
26. aug 2024

Ahojte, vedel by mi niekto odporucit kvalitny online kurz programovacieho jazyka Python ktory by mohol byt preplateny cez Narodny projekt UPSVaR? Som grafička a kurz programovania by ma vedel posunúť na ďalší level 🙂

kabinka11
26. aug 2024

@hendikep skillmea

hendikep
autor
26. aug 2024

@kabinka11 noo praveze skillmea ma dost odradza… nemam z nich pocit ze su taki dobri aky dobry maju marketing.. navyse, uz ked boli vyzvy naposledy som sa chcela zapojit ale uz som to nestihla, tak mi to zamietli ze uz nemaju prostriedky a z tej skillmei ma opakovane kontaktovali ci si to teda budem robit cez nich a prislo mi to trochu take ze nasilu ze len chcu prachy cez ten UPSVaR a urobi to kazdy degeš čiže aj ten certifikat mi pride ze asi nebude mat vahu

kabinka11
26. aug 2024

@hendikep Ja som si teraz robila cez edu. co, ale teda bol to iný kurz. Python tuším nemajú. Skilmeu mam predplatenú, hodne mi pomohla. A môžem sa opýtať, ako grafička aké programy využívas?

hendikep
autor
26. aug 2024

@kabinka11 Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe InDesign a Adobe Premiere - to je na video

hendikep
autor
26. aug 2024

@kabinka11 a Ty si si robila aky kurz?

kabinka11
26. aug 2024

@hendikep digitálny marketing (figma, canva a sociálne siete), bol v tom aj wordpress ale na ten som nešla.

yerdna
28. aug 2024

@hendikep napíš mne, naučim ta