Kurz pedikúra, kozmetika

7. sep 2022

Po vela rokoch som sa rozhodla zmenit zamestnanie.Skuste mi pomoct rozhodnut sa.Priestor budem mat vlastny v satelitnom mestecku... je tu jedna oficialna kozmetika, jedna novootvorena pedikura pani si robila tiez kurz, ale je mozne, ze viac zien ma doma zriadenu prevadzku.Idem si spravit rekvalifikacny kurz.
Neviem sa rozhodnut ci pedi, kozmetika.Ked chodite na kozmetiku chodite na pristrojovu, ci staci klasika napatenie, custenie, masky
..

autor
7. sep 2022

Viac ma to taha k pedikure, aj casovo je to kratsia procedura, mozem robit aj mobilnu vycestovat za zakaznikom, ale obavam sa, ze je to skor sezonna zalezitost ci nie?v lete viac dbame o nechty gellak, depilacia, opuchnute nohy masaz...Co si viac doprajete pedi ci kozmetiku?ak mam pozerat na vybavenie na kozmetiku je urcite financne narocnejsie, ale aj cena za sluzbu je vyssia.
Rozmyslala som spravit si oba kurzy a mat kozmetiku a pedi mobilnu vtedy, ked nebudem mat objednavku na kozmetiku.Ako by ste sa rozhodli?
Dalsia vec zdrazovanie...mozno ludia nebudu tolko vyuzivat sluzby a skor si niekto da vyrezat bolave kurie oko, a zapaleny necht ako kremovat a masirovat tvar🙂vsadzam na to, ze sme mestecko s vela mladymi ludmi lepsie financne zabezpecenymi.

boldo87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
7. sep 2022

@boldo87 doplnujuce kurzy budem potrebovat aj k pedikure🙂uz teraz viem, ze riasy robit nebudem vela alergii na material, lepidlo a pod.Ani botox obocia su veci, ktore sa mi nepacia a neplanujem ich robit.Riasy a botox robi jedna manikerka u nas ako doplnok.

miamaria
8. sep 2022

Ja ti napisem, kde je v mojom okrese diera na trhu, pedikerka, ktora chodi k pacientom do nemocnice alebo ku klientom do zariadeni pre seniorov... preto keby som si mala vybrat, idem tymto smerom a je to urcite aj jednoduchsie ako kozmetika