Kurz jednoduchého účtovníctva

basskka
5. sep 2024

Ahojte, v októbri mi začína kurz jednoduchého účtovníctva. Chcem sa spýtať bol niekto z vás na takom kurze? Ak áno je to ťažké? Mám dosť stres z toho 🙈 ďakujem za všetky infošky. 🙈

kazuso
6. sep 2024

Neboj, to dáš. Najlepšie by bolo nájsť si niekoho, kto JÚ robí aby si pozrela ako vyzerá v praxi to, čo sa učíš.

basskka
autor
7. sep 2024

@kazuso nepoznám nikoho takého práveže..

lienkakukulienka86
10. sep 2024

@basskka ahoj mam za sebou kurz účtovníctva,jednoduché, podvojné a mzdové. Není to nič náročné. Ale pravda je taká že nikde neviem nájsť s tým uplatnenie lebo každý vyžaduje prax a tu nemám a nemám ako nadobudnúť lebo nikto ma nechce bez praxe zamestnať

basskka
autor
11. sep 2024

@lienkakukulienka86 ďakujem.. ja sa len bojím ze to je ťažké že to nedám 🙈 ... ja prácu mám toto chcem mať ako zadné vrátka, a verím ze u nás v práci sa uvoľní miesto v ofise a pôjdem sa potom spýtať ci by ma zaucili atď...

lienkakukulienka86
11. sep 2024

@basskka nie není to nič náročné a záleží aj kto vás má na kurze ci bude dobrý školiteľ ale je to ľahké, netreba mať zbytočne obavy

lola6666
11. sep 2024

@lienkakukulienka86 ja presne tak isto

yanabella
11. sep 2024

@basskka skor by som si urobila kurz podvojneho ucta alebo teda kombinacia podvoj + jednoduche. Iba jednoduche mi pride zbytocne ak to nerobis kvoli konkretnej pracovnej pozicii na jednoduche. Inak jednoduche neznamena to lahsie.

lakebabe
11. sep 2024

@basskka robila som si dávnejšie aj mzdové, podvojné a jednoduché naraz. To jednoduché nema veľmi veľké využitie samo o sebe do nejakej firmy. Určite by som si dorobila ešte aj podvojné k tomu. Ťažké to nie je ale.

basskka
autor
12. sep 2024

@lakebabe možno po čase by som išla na podvojné.. chcem to postupne lebo viem ze keby robím všetky naraz tak by som z toho mala misung v hlave ...

lakebabe
12. sep 2024

@basskka ono sa to robí vždy po sebe v jednom kurze , lebo sa to tak lepšie naučíš. Určite vyskúšaj, lebo do firmy jednoduché veľmi nevyuzijes. Ale určite to dáš, je to v pohode