Kde sa dá čo najrýchlejšie naučiť písať na počítači?

2. nov 2023

Ahojte,chcela by som sa informovať ,kde sa dá cez čo naučiť rýchlo a správne písať na Pc a základné veci,ide o to že má zobrali do práce od decembra a chcem sa v tomto zlepšiť ,ide o admin.pracu.dakujem

andreja13
2. nov 2023

Zaklad je naucit sa prstoklad. Proste co kde je, kludne aj naspamat :D Tiez mi to dost pomohlo, potom uz musis len trenovat a trenovat. Inak to proste nejde 🙂 Vyskusaj, uvidis.

mandmsm
2. nov 2023

naučiť sa to vieš aj sama... v prvom rade prsty na asdf-jklô a potom už len trénuješ, najprv fjfjfjfj a postupne pridávaš ďalšie písmenká 😉 a veeeľa písať

bozenas
2. nov 2023

https://www.typingclub.com/strojopis
Mne sa najviac páčila táto stránka. Dá sa postupne prechádzať lekcie, vidieť aj progres- či sa zvyšuje rýchlosť a naopak znižuje počet chýb.

autor
2. nov 2023

@bozenas
@mandmsm
@andreja13 ďakujem ste zlaté,idem na to

andreja13
2. nov 2023

@bozenas Jej, to je pecka 😀 Tiez som si to skusila, ale jednu z tych poslednych lekcii, to je super. Pekne vidis ako rychlo pises, vraj som expert 😀 Potesi.

bozenas
2. nov 2023

@andreja13 super 😉
áno, ja som skúšala viacero programov, ale tento sa mi zdá naj.

mykaellle
2. nov 2023

@bozenas táto je super, vdaka nej som sa naučila písať 🙂

kacena4
2. nov 2023

https://www.pisaniehravo.sk/ my mame toto je to super

buberova
2. nov 2023

ATF - All ten fingers.. je to tragédia ale veľmi mi to pomohlo

autor
2. nov 2023

To sa tam platí?

domkakvet
2. nov 2023

@mandmsm presne tak som sa to naucila aj ja

mooonika1975
2. nov 2023

Inak , mne keď povedia, najdi pismenko, ja ani neviem, musim hľadať zrakom , ale akonáhle mám prepisať niečo ,idem automaticky. Ťukám si bez pozerania. 😂

mamatroch
2. nov 2023

@bozenas toto je super stranka 👍

domi235
3. nov 2023

@kacena4 tam vidis tiez nejaky progres ? Ci sa zlepsujes ?

kacena4
3. nov 2023

@domi235 je to na kapitoly a vzdy dalsia a dalsia je naricnejsia naor na ruchlost, cas, presnost

erikavesela
3. nov 2023

@buberova toto robi nas syn teraz zo skoly...sice papuluje pri tom, ale pomaha mu to...

domi235
10. nov 2023

@kacena4 platila si jednorazovu platbu 119€? A mas tam ceske slova a texty? Kazdy den si sa tomu ako dlho venovala? A za aky cas si videla posun?

domi235
10. nov 2023

@kacena4 kolko to ma kapitol?

kacena4
11. nov 2023

@domi235 my sme platili este menej nevenovali sa tomu deti kazdy den cca 2-3x tyzdenne 20 min. a neviem ci sa da prekliknut jazyk my mame sk