Jesseniova Lekárska fakulta v Martine

wera_ga
10. nov 2022

Ahojte potrebujem poradiť, aká je výška školného pri dennom štúdiu na všeobecné lekárstvo a tiež ma zaujíma, či reálne vzali aj staršie osoby ako 26 rokov, ja teda budem mať 30.. ak tam niekto študuje a robil tento rok prijímačky, bola by som vďačná ak mi poradíte z ktorej literatúry ste sa učili, prípadne ak sú nejaké modelové otázky, našla som len na českej stránke pre Karlovu univerzitu.. ďakujem 😊

botka19
10. nov 2022

@wera_ga boli tam aj starsi studenti,dokonca jeden cez 40 si plnil sen.
Maju testove otazky, skus sa pridat do skupiny na FB Intrák JLF, Novomeského 7.Posuvaju sa tam materialy,testy a kadeco ine 😀 urcite ti poradia

wera_ga
autor
10. nov 2022

@botka19 ďakujem ❤️

deti95060810
10. nov 2022

zavolaj si do Mt na štúdijné - poriadajú každý rok kurzy na príjimačky na medicínu. Samozrejme sa za to platí...

eri84
10. dec 2022

To by zaujímalo aj mna z akej literatúry sa učiť..keďže sa v Martine robia scio testy..

zyprexa1989
11. dec 2023

@wera_ga , ahoj, tak ako dostala si nakoniec do Martina? 🙂 tiež zvažujem nad podaním prihlášky.

wera_ga
autor
11. dec 2023

@zyprexa1989 ahoj nakoniec som do toho nešla keď som si uvedomila, koľko času budem musieť venovať škole na úkor rodiny.. možno časom keď deti vyrastú.. držím palce 😊