Jazykové kurzy

31. aug 2023

Ahojte, dnes mi volalo číslo +421222200654 ohľadom jazykového kurzu.. neviete náhodou názov tejto inštitúcie? Ponúka zľavu až 80% pre ženy do narodenia r 1998.
Ďakujem

melanta
31. aug 2023

Predpokladám, že inštitúcia nemá žiadny názov, pretože ani neexistuje. Inak by jej číslo bolo dohľadateľné, pretože by mali web a tam by mali číslo zverejnené. Navyše, 80%, to je presne ponuka pre ľudí, ktorí uveria čomukoľvek.

lubina
31. aug 2023

Ak sa chces ucit jazyk, tak si najdi overenu skolu alebo kurzy online, kde uvidis komentare ludi, co si o nich myslia. Toto vyzera ako podvod, kedze cislo sa neda ani najst..

ivangeline
31. aug 2023

Chodi aj reklama na FB o tom... Skus vygooglit.

vkatush
31. aug 2023

Ak je to toto, tak takýto "kurz" ponúkal tuším upsvar pre ročník 198niečo až 1998. Prvý kurz niečo okolo 80 eur a ak máš záujem aj o ďalší jazyk, tak ten tuším 25 eur vravela. Človek by čakal, že keď je to cez úrad, tak to bude mať úroveň.

Predstav si ruské pokazené Duolingo ťa učí angličtinu cez Google translator. Asi tak by som to opísala. 😑
Radšej jazykovka.

dominaivana
13. sep 2023

Mne dnes tiez volali, poprosila som aby mi poslali info na mail, este som to necitala.. skus pozriet (link) . Tiez sa rozhodujem ci sa to oplati alebo si mozem kupit nejaku ucebnicu/appku a vysledok bude rovnaky

https://polyglot-edu.eu/sk/product?utm_source=M...

vkatush
13. sep 2023

@dominaivana to je presne toto, čo som spomínala, vyhodené peniaze, bohužiaľ.

dominaivana
13. sep 2023

@vkatush mate s tym skusenost? Lebo tiez rozmyslam ze to vyskusam. Vraj zaplatis raz (tych 80 e) a pristup k vzdelavaniu mas dozivotne vtedy ked mas cas..

vkatush
13. sep 2023

@dominaivana áno, bohužiaľ som si to kúpila, a fakt, najviac vyhodené peniaze. Trpela som celý čas čo som to klikala, len nech aspoň dokončím, keď už som zaplatila.
Viac sa naučíš cez Duolingo zadarmo alebo cez nejaké hry na nete. A najviac samozrejme na normálnom kurze cez nejakú jazykovku. (Ja som to chcela na oprášenie jazyka, ale jedine ma to len nasralo, že za niečím takým stojí oficiálny úrad).

Je tam len základná tvorba viet, ktoré nie sú dobre preložené, využívajú zlý spôsob tvorby a ešte skladanie slov z písmen (napr máš IGTHR a máš vytvoriť Right). Pričom číta to tá "čítačka" čo má aj Google translator, takže robotické čítanie. Žiaden speaking, reading a tie smiešne vety nemôžem zaradiť ani k writingu a listeningu.

jankafresova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alla243
21. sep 2023

Ano podvod Polyglot, aj ja som mala zaujem a zajtra mi ma pani volat, ako som sa rozhodla..no ked vidim co tu pisu ludia, ake maju skusenosti staci mi..ozaj podvod..a s takymto prekladom za tie peniaze je to na zaplakanie..nemaju anilen IČO..

glloria21
27. sep 2023

@vkatush prosim ako sa da zrusit, ked som si uz objednala?

maminka841990
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maminka841990
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maminka841990
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maminka841990
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maminka841990
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maminka841990
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
melanta
21. nov 2023

@maminka841990 ja sa o žiadny kurz ani nezaujímam. Ja mám certifikát C1 zo 4 jazykov, už mi chýba iba jeden jazyk ktorý chcem dostať na túto úroveň. Ja som iba reagovala na otázku autorky, nikde nepíšem o záujme o kurz.

maminka841990
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vkatush
21. nov 2023

@glloria21 netuším.