Hygienické minimum

pipimonterova
23. máj 2024

PROSIM vie mi niekto poradit,ako prebiehaju skusky z hygienickeho minima?(epidemiologicky zavaznych cinnosti).Co mozem cakat a naco sa zamerat?Su tam aj konkretne otazky o zakonoch?Prosim poradte,ide mi o zivobytie🙂

janus32
23. máj 2024

@pipimonterova ahoj,robila som si pred rokmi.Našla som si na ruvz otázky.Prišli sme na skúšku asi 30ľudí,rozdali nám testy.Niektorí sa hneď zdvihli, že prídu inokedy 😀.Boli tam rôzne otázky, mňa dosť zarazili otázky ohľadom dopravy,prepravy,mraziarne a lahôdky...

vitez
23. máj 2024

@pipimonterova ahoj ja som robila minuly rok..my sme mali skolenie od 8hod do 13.30hod..a o 2tyzdne nato sme mali skusky pisomne..aj ustne ked si dobre pamatam mali sme 35otazok na testoch z toho si mohla mat 5zlych.. Potom nasleduju ustne skusky obidva v jeden den..aj testy..aj ustne

vitez
23. máj 2024

@pipimonterova ked si myslíš poslem ti do ip niekoľko otazok..ake budu

pipimonterova
autor
24. máj 2024

@vitez budes prosim tak dobra??,Dakujem Ti pekne🙂

pipimonterova
autor
24. máj 2024

@janus32 dakujem...snad to dam,mam material cez 80stran,trosku moc nato,ze budem utierat iba tacky...bojim sa toho dost

pipimonterova
autor
24. máj 2024

@vitez
@vitez niekto pise ze 30 otazok,niekto ze 35...niekto ze mali skolenie v den skusky,ini zas mali skolenie 2 tyzdne pred a mohli sa lepsie pripravit....achhh,ja uz neviem fakt

barbora9312
24. máj 2024

@pipimonterova my sme žiadne skolenie nemali.prisla som v deň skúšok vyplnila test potom si ma volali na par otázok a v pohode som spravila.. materiál mi dali v práci

pipimonterova
autor
25. máj 2024

@janus32 a jaj jaaaj,lahodky,no spanom Bohom...ucim sa to ale na tebou vymenovane-som este nenadabila

pipimonterova
autor
25. máj 2024

@janus32 myslis asi materialy nie??Otazky asi ne...ci ?Ja tie otazky neviwm najst nikde

janus32
27. máj 2024

@pipimonterova v tej dobe, keď ja som robila,boli otázky

najmensiehrozienko
19. jún 2024

Ahojte, ma prosim niekto skusenosti s vydanim duplikatu osvedcenia o odbornej sposobilosti ? Plati sa nieco ? Je to na pockanie ? Dakujem 🙂

nadej1111
Včera o 10:43

@pipimonterova ahoj spravila si? Odkiaľ si sa učila?