Filozofická fakulta UKF - Etika riadenia ľudí a práce

domini404
18. máj 2021

Ahojte, chcem sa Vás spýtať na názor na odbor Etika riadenia ľudí a práce na UKF v NR. Môj priateľ sa hlási na danú školu, a bohužiaľ nemáme zatiaľ dobre skúsenosti s komunikáciou z ich strany. Je tu niekto, kto tento odbor študuje alebo študoval a viem nám opísať svoje dojmy zo štúdia a zo školy? Prípadne, dá sa tento odbor v pohode vyštudovať popri práci? Ďakujem za odpovede.

ofzuza
18. máj 2021

Nechcete porozmyslat nad niecim, co ma aj trochu uplatnenie? Co bude robit clovek s titulom z tskehoto odboru?

katkaseiner
18. máj 2021

suhlasim s
@ofzuza .. proste to uplatnenie bude asi dost minimalne...

zuzuliennka1
18. máj 2021

@domini404 tento odbor sa da vystudovat aj popri sledovani netflixu….🙄
otazne je, co potom? … odpoviem ti hned - nic…. neuplatnitelny odbor, ktory vypluva nepouzitelnych mgr., hlavne ze maju titul…

domini404
autor
18. máj 2021

Chápem, že toto nie je veľmi populárne, ale priateľ prácu má, no keď sa chce posunúť vyššie, potrebuje si dorobiť vysoký školu 🤷‍♀️ Je samozrejmé, že si nevyberie medicínu, keďže pracovné zameranie meniť nechce.

ofzuza
18. máj 2021

@domini404 a on robi nieco s etikou?

zuzuliennka1
18. máj 2021

@domini404 takze chce lahku skolu, aby si mohol pred meno pisat mgr tak?

domini404
autor
18. máj 2021

@zuzuliennka1 áno, a aby mohol byť povýšený na vedúcu pozíciu.
@ofzuza na vedúcej pozícii môže uplatniť nadobudnuté poznatky

zuzuliennka1
18. máj 2021

@domini404 🙄🤦🏼‍♀️

ofzuza
18. máj 2021

@domini404 prosim ta, ved to su take kecy. Ak by uplatnil tak 1% z toho co sa nauci.

domini404
autor
18. máj 2021

@ofzuza len by ma zaujímalo podľa čoho ste daný odbor ohejtovali, mate s nim skúsenosti? Či len podľa názvu sudite? Mňa zaujímajú skúsenosti s danou školou či už vaše alebo niekoho iného

ofzuza
18. máj 2021

@domini404 vliezla som na stranku a precitala som si o com ten odbor je.

zuzuliennka1
18. máj 2021

@domini404 prepac, ale tieto odbory su vsetky na jedno kopyto, a kazdy personalista tieto odbory posiela rovno smer kos… nechcem ti brat iluzie, ale taka je realita. Uplne zbytocne odbory s nulovou hodnotou pre spolocnost

zuzuliennka1
18. máj 2021

@domini404 riadenie lud. zdrojov sa da studovat aj ako normalny odbor s profesionalnym backgroundom - vola sa to manazment, bud na fakulte manazmentu UK, alebo Fakulta podnik. manazmentu na Ekonomickej uni, alebo este konkretnejsie - Narodohospodarska fakulta Ekonomickej uni - odbor Ludske zdroje a soc. manazment