Externé štúdium psychológie na UK

30. júl 2023

Ahojte studujete niektora externe psychologiu na UK? Chcela by som sa na to dat od buduceho roka popri materskej. Priznam sa, ze este som si konkretne info nezistovala, je to len taky napad, ako vyuzit cas a rozsirit si obzory 🙂 Rada si teda precitam vase skusenosti so studiom popri detoch, kludne aj ine VS.

zuzanka.zuzu
30. júl 2023

to sa dá aj externe? no nazdar... aký je profil absolventa? kde sa s tým dá uplatniť? predpokladám že na vlastnú prax treba prax inde, teda dúfam v to... lebo na koňovi pomaly v každej téme rádia psychológa ako nejakú zázračnú mantru čo všetko vyrieši a ono sa to dá študovať aj externe 🙈

autor
30. júl 2023

@zuzanka.zuzu ja uz jednu vysoku skolu mam. Mam pod sebou ludi, takze psychologiu beriem ako doplnok k svojmu vzdelaniu. Nemam ambiciu venovat sa psychologii ako takej ani robit psychologicke poradenstvo. Psychologia jednoducho vie byt velmi napomocna aj ludom vo vyssich funkciach, pri vedeni meetingov, rokovaniach a aj presadzovani rieseni, pri komunikacii s podriadenymi atd.
Dakujem ti teda za tvoj komentar aj ked bol off topic.

0silvia0
30. júl 2023

Kolegyna studuje psychologiu externe popri praci, ale na truni, nie na uk. Tak asi sa da. Teraz ju caka pisanie bakalarky, tak stresuje. Tiez uz jednu vs ma.

zuzanka.zuzu
30. júl 2023

netreba nasilu ďakovať keď nie je za čo, len som sa pozastavila nad tým, že sa dá žiaľ študovať aj externe, lebo veru nie všetci sú v manažmente a niektorí absolventi asi budú mať ambíciu venovať sa psychológii 😉

liz_lemon
30. júl 2023

na UK sa nedá študovať externe, to si si mala ako prvé pozrieť

autor
30. júl 2023

@liz_lemon ano uz som si pozrela a rozmyslam, ci sa mi chce investovat svoj cas do toho aby som isla studovat napriklad na paneuropsku, kde sa to da 🙈

0silvia0
30. júl 2023

Aj na truni sa da, ma lepsiu povest ako paneuropska a nemas to tak daleko.

maros313
Odpoveď bola odstránená
Zobraz