Externé štúdium ošetrovateľstvo

andriskar
5. okt 2023

Chcela by som sa opytat zacala som studovat pomaturitne studium na zdr. Skole . Chcela by som si po maturite podat prihlasku na externe studium osetrovatelstvo. Je tam pisane v podmienkach praca v zdr. Zariadeni. Chcem sa opytat ci he niekto kto nemal pracu v zdr. Zariadeni a prijali ho. Dakujem

henriettv
5. okt 2023

@andriskar dokladá sa tam papier o tom kde pracuješ. V škole to žiadajú

andriskar
autor
5. okt 2023

@henriettv a ked nepracujem v zdr. zariadeni ale uplne ina sfera tak ma nevezmu?

melanta
6. okt 2023

@andriskar je to podmienka, takže ak ju nespĺňaš, nevezmú ťa. Veď budeš mať maturitu zo zdravotnej školy, takže budeš sa môcť zamestnať v zdravotníctve a splníš tak podmienku.

jaga18
6. okt 2023

Práca v zdravotníctve je podmienkou na externé štúdium. Inak musíš na denné a odrabat si hodiny praxe, čo popri zamestnaní nie je veľmi možné.

henriettv
6. okt 2023

@andriskar nie nevezmú

epoka
6. okt 2023

@andriskar ja som v máji skončila praktickú sestru a volala som na študijné a povedali mi, že nikde na SK tá externe nevezmú bez potvrdenia odbzamestnavatela v zdr. zariadení. Čiže jedine potom denne

ksenzy1
13. okt 2023

@epoka beru tak do Ruzomberka,nemusi ani pracovat v zdravotnictve,ani mat strednu skolu zdravotnicku

sofia1
12. feb 2024

@epoka a stačí byť vlastne len zamestnana v zdravotníctve?z coho sú ešte prijmacky?