Externé štúdium dentálnej hygieny počas materskej

23. júl 2022

Dobrý deň, moje bábätko má 8 mesiacov a ja rozmýšľam, že by som si o rok podala prihlášku na dentálnu hygienu externe. Myslíte, že by sa to dalo zvládnuť? Keď bude mať malá 2roky, tak by sme chceli druhé, lebo vtedy pôjde do škôlky. Myslíte, že sa to bude dať aj keby som si napr po roku študium stopla zas napr na rok? Ďakujem

kikuska872
23. júl 2022

Jasné že to zvládneš a že sa to dá! Ja som vyštudovala denne štúdium-sestra VŠ.. dcérka mala rok a pol keď som nastúpila ( na denné) . Končila som školu s 2 deťmi ( 4r , ďalšia 6m) . Držím prsty 🍀

dadika117
17. okt 2022

Ahoj, zaujímam sa o štúdium DH a zvažujem tiež podať prihlášku do Ba. Ideš teda do toho? Z čoho sa ideš učiť na primárny. Budem veľmi rada ak mi niekto poradí a usmerní ma.

matkamatka
25. feb 2023

Ahojte, je tu prosím niektorá, z praxe dentálnej preventistky a na materskej? Neviem sa rozhodnúť kam poslať prihlášku... Prešov má prijímačky pre mňa prijateľnejšie, no treba pracovný pomer a ti nemám - rodičovský, a do BA treba biológiu a chémiu z gymnázia - chodila som na zdravotnú... Biológiu by som asi zvládla, no netuším ako s tou chémiou...viete mi niekto poradiť. Ďakujem. Maťa

autor
25. feb 2023

@matkamatka skús si dať aj do Ostravy

meggyinka
13. mar 2023

Ahoj nastúpila si ?