Externé pedagogické pomaturitné štúdium - Modra verzus Trnava

nikola1448
2. dec 2022

Ahojte, 🙂

zaujímam sa momentálne o externé pomaturitné pedagogické štúdium, nakoľko by som rada učila v MŠ. Preto moja otázka znie, či mi náhodou neviete poradiť, ktorá škola by bola lepšia?
Rozmýšľam nad Strednou školou pedagogickou blahoslavenej Laury v Trnave, alebo nad Strednou odbornou školou pedagogickou v Modre. Nemáte nejaké info o tom, ktorá sa viac oplatí/ktorá je lepšia? Chcela by som hlavne zistiť, či by mi táto práca vyhovovala a neskôr by som si spravila aj pedagogickú VŠ, nakoľko už jednu VŠ mám, ale v inom odbore.

Ďakujem krásne za rady a za váš čas <3.

sunshine_007
2. dec 2022

Aj pedagogicka a socialna akademia v Leviciach ponuka tento odbor. Mozno by si mohla vyskusat kontaktovat nejake skolky v tvojom okoli a spytat sa, ci by si si u nich mohla spravit "nacuv" zopar hodin, den, by si bola tichym svedkom v skolke, aby si ziskala prehlad, ci by ta praca bavila. Vysvetli im svoju situaciu a mozno budu mat pochopenie, ak nie, mozno budes mat moznost popytat sa uciteliek, co ta zaujima.

kacena4
2. dec 2022

jednoznacne trnava

nikola1448
autor
12. dec 2022

@kacena4 ďakujem veľmi pekne za radu 🙂

nikola1448
autor
12. dec 2022

@sunshine_007 veľmi dobrý nápad, skúsim. Ďakujem pekne🙂

tindes
22. máj 2024

@kacena4 prosim Ta a oni v Trnave maju kedy prednasky..? V ktore dni..? Kolko sa plati za skolu..? Musis vediet nastroj..? Dakujem ☺️🙏

kacena4
22. máj 2024

@tindes toto presne neviem