Dokončenie štúdia externe

beasy
26. jún 2024

Ahojte idem si ku vám po radu, v 2018 som prerušila štúdium v 4. Ročníku na strednej škole, mala som pred zaverečnými skúškami, študovala som odbor cukrár- kuchár, dvoj odbor s dvomi výučnými listami, chcela by som sa opýtať, rada by som štúdium dokončila externe, chápem že ak som v 4 ročníku neodskúškovala budem ho musieť zrejme opakovať celý a potom skúšku, chcem sa ale opýtať či neviete o nejakej škole kde by som toto externé štúdium v danom odbore, prípadne individuálny študijný plán mohla riešiť. V rozmedzí 2018-súčasnosť som mala zdravotné problémy preto som to nemohla riešiť v skoršom čase. Ďakujem za kažé info a radu. Len dodám že po skúškach by som samozrejme rada nastúpila na externú nadstavbu kvoli maturite. Lebo je mi nepríjemné že som celkom šikovný, aj vzdelaný tvor ale keď clovek nemá na svoje vedomosti aj papier tak ho ludia odsudzujú a nezaujima ich dôvod, podotykam ze vedomosti si urcite nevymyslam nakolko som desiatkam ľudí pomohla so záverečnými prácami, prípadne prípravou na skúšky, štátnice a podobne. Čiže štúdium aj vedomosti ma bavia.