Dilema s vysokou školou

andrew21
10. aug 2023

Ahojte riesim momentalne vacsiu dilemu okolo vyberu vysokej skoly. Studoval som informatiku na FIIT STU ale skoncil som po roku, nestihal som, bol som trochu hlupak a pracoval som popri skole. Rozhodujem sa teraz medzi FIIT alebo FEI STU, mal by som ale rok odklad pretoze maju po termine prihlasok.. Alebo ist od septembra na UCM FPV na aplikovanu informatiku do Trnavy... Studovali ste niekto na nejakej z tychto skol? Co by ste mi poradili? Vystudoval som gymko btw a matika a programovanie mi ide.. nechcem sa ale zapiecť s tazkou skolou..planujem nadalej programovat popri studiu
dikes<3

kittykat22
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
erikavesela
10. aug 2023

Ako pise
@kittykat22 su to tazke skoly, daju sa urobit aj popri praci (moj manzel, fei stu, od 2.rocnika pracoval)..ale treba sa ucit, studium urcite nie je stylom naucim sa 1 a4 na skusku, ako som to videla uz u nejedneho odboru, treba sa skutocne ucit a venovat sa projektom..ono je to studium a nie distanem do indexu absolvoval

manikova120
10. aug 2023

Úprimne? Ak sa už máš trápiť a študovať tak náročný odbor, tak aspoň na škole ktorá má dobrý kredit.a to UCM nie je. Nech sa na mňa nikto nehnevá ale nie je. Ako absolvent STU budeš mať omnoho lepšiu štartovaciu pozíciu. Držím palce.

zuzanka.zuzu
10. aug 2023

na FEI chodia väčší fešáci než na FIIT, inak v tom rozdiel veľmi nie je, súdiac podľa výzoru a schopností manželovych brigádnikov 🙈🤣 čo a ako v škole študujú ozaj netuším, u muža sú 3-5r a veru nezdá sa že by sa išli pretrhnúť od učenia
edit: "na FIITke viac kodujes, o TT toho veľa neviem. tam je informatika?"

elenka74
11. aug 2023

Mne syn chodil na FIIT, tri roky je po škole, bola to riadna drina, ale oplatilo sa to. O absolventov tejto školy je veľký záujem a vedel porovnať svoje vedomosti, s vedomosťami kamoša, ktorý skončil FEI.

guudy
11. aug 2023

@zuzanka.zuzu suhlasim, ide to s nimi dolu vodou…😬