Dali ste školitelovi na vysokej škole nejaký dar?

7. aug 2024

Ahojte.
Chcem sa spytat, ci ste svojim skolitelom davali nieco po obhajobach ako podakovanie za to, ze vas viedli pri pisani zaverecnej prace? Ak ano, tak co je vhodne podarovat skolitelke?

paulahr
7. aug 2024

Ja som dala kvety 🙂 malu kytičku, ostatní dávali tiež alebo bonboniéru..niekto nedal nič

unicornlady
7. aug 2024

U nás sa žiadne dary nedávali, príde mi to zvláštne.
A pravdupovediac, či pri bakalárskej alebo magisterskej, školitelia sa mi k tomu ani nejak nevyjadrovali.

zooeynka
7. aug 2024

Ja som nosila "podakovanie" uz na konzultacie....po obhajobe som ich vsetkych uz mala u zadnice....

januska12323
7. aug 2024

Nie lebo mi ani veľmi nepomohli. Keby áno dostali by ďakujem.

radkaradix
7. aug 2024

skolitelovi nie, s nim som sa videla presne 2x po 10 min a musela som kvoli tomu cestovat cely den.. ale jednemu ucitelovi som dala podakovanie, lebo ma uviedol do praxe, posuval mi robotu pocas studia a nesmierne ma motivoval .. dala som mu knihu, zial nevybrala som vhodny zaner, zle mi poradili kamaratky.. takze sa na tom pobavil a ja som sa strapnila :D :D urcite odporucam teda nieco neutralne, ak si nie si 100% ista

petronela1985
7. aug 2024

Nie, pravdupovediac mi to ani nenapadlo. Témy nám naša školiteľka rozdala tie, ktoré potrebovala spracovať pre svoju pedagogickú, vedeckú, či akú činnosť. Takže ešte ona ďakovala nám 🤦

titla
7. aug 2024

Nie, a to sa mi obaja skolitelia venovali. Ale to je ich praca, za ktoru dostavaju plat.

lucy_ms
7. aug 2024

Áno, vždy. Väčšinou som niesla kyticu a knihu s venovaním.

msnesquik
7. aug 2024

Nedala som nic, za to, ako mi "odpisoval" a "pomahal" som mala chut mu este aj vynadat...na celych statniciach a obhajobe bol najvacsi stres to, ze mi aj mesiac neodpisoval a potom som to musela na poslednu chvilu prerabat

kapanek1
7. aug 2024

Urcite nie

dominikac321
7. aug 2024

ja ano darcekovy kos

katka700
7. aug 2024

Ak sa ti venoval, naozaj ti pomohol tak áno, kvalitnejšia fľaša vína, káva alebo dezert nikoho neurazí.

kp7333
7. aug 2024

kyticu som dala skolitelke a podakovala som sa

pehavcek
7. aug 2024

Nie.Iba som mu podakovala.

alexis617
7. aug 2024

Syn mu dal darčekový kôš čo kúpil bolo tam ako povedal on niečo pre jeho manželku,pre deti aj pre neho veľmi si ho váži

1ryba
8. aug 2024

Nie, ani raz nikomu. To je nejaký novodobý zvyk? Veď som mu doložila dáta do výskumu a urobila robotu, do ktorej sa nikomu nechce. Neskôr ich bude niekde publikovať. On by mal dar dať mne.😃

nikelca
8. aug 2024

Ja som mu namalovala obraz 🙂 Na katedru informatiky to nebol uplne tradičný darček :D