Dá sa popri štúdiu medicíny brigádovať?

25. aug 2022

Ahojte.. ste tu, prosim, niekto, kto studoval/studuje medicinu a zvladal popri tom brigadu? Ak ano, aka to bola brigada, ze sa dala sklbit so studiom? Potrebovala by som si najst brigadu, tak len pre inspiraciu… idealne by bolo par hodin poobede cez tyzden, no alebo potom vikendy, ale take sa vacsinou hladaju tazsie… a trocha sa obavam, ci to potom nepojde na ukor studia.

elizabet173
25. aug 2022

neštudovala som medicínu, ale v mojej rodine viacerí áno. Brigádu mali, ale len počas víkendov, alebo v lete. Dalo sa.

7miriam77
25. aug 2022

Ahoj, poznam jedného chlapca od nas z MT, studuje tu medicinu a pracuje resp.brigaduje v obchode s vinom, ... fľaškove, čapované....ked tam pridem, vzdy ma otvorenu knihu...a vlastne popri praci aj studuje.

sabinka022
25. aug 2022

Ahoj,ja som popri medicine na Karlovke stihala brigadovat v jednom butiku a potom v Starbuckse. V podstate okrem 1. a 6.rocnika stale. Potom mali prednost statnice 🤭

deti95060810
25. aug 2022

synov kamarát študoval v Brne. Brigádoval len v nemocnici - ostril nože a dezinfikoval náradie - viem to len sprostredkovane tak ma nezožerte...

lusyc
25. aug 2022

Kamošky "trhali" v divadle lístky a trénovali deti v športe.

sisa_s
25. aug 2022

Urcite sa da, zalezi, ako sa vies ucit, ci nad tym sedis 24/7, alebo ti staci par hodin po skole 😀 ja by som psychicky brigadu popri studiu nedala, bola som rada, ked som mala chvilku volna a radsej som vybehla s kamoskami, priatelom 🙂 ale financne som to nepotrebovala, mozno, keby som odkazana na to, privyrobit si, tak je to ine 🙂 hladaj nejaky obchod, kde sa ti nepremelu denne stovky ludi, ale aj si otvoris knihu, keby musis

bolarazjedna
25. aug 2022

Ja by som nebola zvládala ešte aj brigádu, ale kopa spolužiacok chodilo na brigády, keď sme študovali na LF UK. Chodili upratovať byty, jedna co viem tak na Obchodnej ulici robila predavačku v jednom obchode, ďalšia robila krupierku.

drake122
25. aug 2022

Popri medicíne sa dá ešte aj druhú školu naraz študovať, nie len brigádovať. 🤣

sisa_s
25. aug 2022

@drake122 to by som si musela pozicat časovrat od Hermiony 😀 ty tak studujes?

drake122
25. aug 2022

@sisa_s čo je to časovrat od Hermoiny? Znie to ako citát z Pána prsteňov😄

sisa_s
25. aug 2022

@drake122 nevidel si Harryho Pottera? 😀

drake122
25. aug 2022

@sisa_s Nie, ale počul som už o tom. Sú to filmy podľa kníh, čo napísala nejaká britska čašníčka a hrajú tam uznávaní skúsení herci, no celý čas musia trepať nezmyselné hatlaniny podľa scenáru... že z toho mali nervy, ale dostali dobre zaplatené.🤷‍♂️

autor
25. aug 2022

@drake122 fiha, a aku skolu este studujes popri medicine, ak sa smiem spytat?🙂

autor
25. aug 2022

Ostatnym dakujem pekne za odpovede.😊

sabinka022
25. aug 2022

@autorka Ja som mala spoluziacku,ktora subezne studovala medicinu aj pravo. Oboje skoncila s cervenym diplomom. Stihala brigadovat, jazdit na koni,mala dramaticky kruzok a este aj bola krasna. Lenze to je asi jedna z miliona,ona si doslova precitala 1x nieco a vedela to vsetko naspamat.

autor
25. aug 2022

@sabinka022 Az sa mi hlava zatocila, klobuk dolu pred takymi ludmi, ja si toto vsetko subezne predstavit teda vobec neviem.

sisa_s
25. aug 2022

@sabinka022 ale neviem si predstavit narvat to do rozvrhu 😀 mozno externe v soboty?

kikushaa
25. aug 2022

Mam kamosku vtedy studovala medicinu, spoznali sme sa ked sme hosteskovali v divadle, normalne sme si pisalia planovali sluzby tak any sme sa stihali ucit aj na skusky. Kamoska nemala problem, skusky mala vacsinou za A a zostatnicovala s cervenym diolomom 🙏

autor
25. aug 2022

@sisa_s podla mna to pravo jedine externe vez vikendy muselo byt… a aj tak to musel byt zaberak.😅

sabinka022
25. aug 2022

Nie, mala oboje denne studium(medicina sa da len denne) akurat mala na prave individual.studijny plan,ze doobeda bola na medicine a poobede bezala na pravnicku fakultu. Ona bola fakt nadclovek😀 Teraz pracuje ako dr na psychiatrii a ked som sa jej pytala,preco isla aj na pravo, tak mi odpovedala,ze raz chce byt riaditelka nemocnice a chce rozumiet medicine aj zakonom 🙏

lilope
25. aug 2022

@autorka Žiadnu, on ani neštuduje medicínu, len prišiel mudrovať. A ani nepozná Harry Pottera, to je ale jastrabí prehľad 😂

uprimnazienka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
drake122
25. aug 2022

Ja neštudujem nič.