Čo študovať po Obchodnej akadémii?

Čo ste išli študovať po obchodnej akadémii? Ďakujem vopred..☺️

mesiacikluna
6. mar 2023

@zubrienkazubrienka Filozofickú fakultu, učiteľský smer :D

elia9
6. mar 2023

@mesiacikluna tak isto😅

aeruginosa
6. mar 2023

Známa šla na policajnú akadémiu.

janai1
6. mar 2023

Financie, bankovníctvo a investovanie

zubrienkazubrienka
autor
6. mar 2023

@mesiacikluna mozem z obchodnej na vysoku skolu manazmentu?

mesiacikluna
6. mar 2023

@zubrienkazubrienka Ja si myslím, že ano, tiež som mala záujem ale vybrala som si filozofickú fakultu

mane01
6. mar 2023
ibrunova
6. mar 2023

Čo len chceš..

luliu
6. mar 2023

@zubrienkazubrienka môžeš ísť kamkoľvek, ak spravíš prijímačky, vezmu ťa a potom sa len udržať

katica06
6. mar 2023

@zubrienkazubrienka mám ukončenu obchodnú akadémiu, bývalý spolužiaci šli na rôzne smery ekonómia,manažment, marketing, pedagógiai, teológia, ozbrojené sily aj do policajného zboru

marcellka32
6. mar 2023

Moja dcéra sa hlási teraz na OA, prosím tie ktoré ste ukončili toto štúdium treba sa veľmi veľa na tej škole učiť?

kacusik69
6. mar 2023

anglinu, ale nie ucitelstvo… a pracujem v uplne inej oblasti, ale AJ vyuzivam

oli18
6. mar 2023

@marcellka32 kto ako. Ak chce mať dobré výsledky, áno. Ak chce len prechádzať z ročníka do ročníka a ledva zmaturovať nie. Tak, ako v každej škole.

elia9
6. mar 2023

@marcellka32 dá sa to, nebála by som sa toho..učiť sa treba, to je jasné, ale zasa na druhej strane to nie je nič také, čo by sa nedalo zvládnuť..teda ak sa chce 🙂

sun_shine_2020
7. mar 2023

@zubrienkazubrienka management na UK

mesiacikluna
7. mar 2023

@marcellka32 Závisi od školy, učiteľov

zubrienkazubrienka
autor
7. mar 2023

@katica06 rozmyslam ze by som sla na Manažment ale chcem byt dizajnova manazerka😂 a neviem na aku vysoku podla toho ísť..

sun_shine_2020
7. mar 2023

@zubrienkazubrienka co to presne znamena dizajnovy manazer? Comu by si sa chcela venovat?

janka_lolo
7. mar 2023

syn chodil na SPU a študoval medzinárodný obchod
dcéra zasa na UCM a študovala masmediálnu komunikáciu
obaja majú ukončenú obchodnú akadémiu všetko je to o tom ako sa bude človek učiť aby sa udržal na škole, ktorú si vybral, moje decká nemali ani jeden problém sa udržať a učili sa priemerne