Čo potrebujem na strednú školu - SOŠ v BB - odbor grafik digitálnych médií?

dusan585
28. apr 2021

Keďže si myslím že je už čas aby som si vybral strednú školu sa potrebujem niečo spýtať, uvažujem nad odborom grafik digitálnych médií na soš-it v banskej bystrici lenže neviem čo tam budem potrebovať (pravdepodobne budem na internáte) ocením každú odpoveď 🙂.

jaja20
28. apr 2021

Moja dcéra tam chodí presne na tento odbor. Čo konkrétne by si potreboval vedieť? Ona býva tiež na internáte.

dusan585
autor
28. apr 2021

@jaja20 napriklad ci budem potrebovat graficky tablet, fotoaparat alebo notebook (a ked tak priblizne aky)

jaja20
28. apr 2021

Ak chces robiť doma animácie,tak budeš potrebovať aj grafický tablet,ale v škole majú špeciálne počítače. Moja dcéra si vždy v nedeľu pri odchode na intrak berie svoj notebook Lenovo,aj keď nám hneď na prvom rodičovskom povedali,že to nie je potrebné. Foťák má Canon,na ten si zbierala postupne peniaze z narodenín a menin.

littlebubble
28. apr 2021

@dusan585 foťák aj notebook určite.

jaja20
28. apr 2021

@littlebubble Nám povedali,že vlastný nb nepotrebuje,lebo v škole ich majú dostatok. Že to len decká od rodičov drankaju,aby ich mohli mať aj na intraku...

littlebubble
28. apr 2021

@jaja20 Áno už som prečítala 🙂.Tak u nás na školách sú potrebné vlastné PC na domáce zadania.

jaja20
29. apr 2021

@littlebubble Tak to je jasné,veď bez Pc sa doma nedalo fungovať ani doteraz,keď sa už celé mesiace učia dištančne,ale ja som jeho otázku brala tak, že čo bude potrebovať tam na internáte...🙂

littlebubble
29. apr 2021

@jaja20 Tak ak to tam máte tak, tak je to super 🙂
Aspoň vidno, že škola si dá záležať.