Čo komisii na štátnice?

23. máj 2023

Poraďte, čo sa hodí a čo nie? Kupujú sa kvety aj chlapom? Ďakujem

panonia
23. máj 2023

Tuším bolo hlavne aby sa dobre najedli za cely deň.🤣 a na konci dna dostali všetci kvety aj muži..

bolarazjedna
23. máj 2023

Bolo to dávno, ale tuším sme dali mužom fľašu vína, ženám kyticu.
Ale treba dat záležať na pohostení, keď budu mat plne ústa, budú sa pýtať menej 🤣🤣, kyticu dávate už po vyhodnotení.
Aspoň u nás sa vždy kolovalo, na ktorého skusanuceho ako sa pripraviť, jeden musel mať pistácie, druhý tyčinky, dobre chlebíčky a zákusky...

autor
23. máj 2023

@panonia to jedlo sa u lz nerobí. Ja si tiež pamätám pri konceni prvej VS ze sme dávali obložené misy. Teraz sa to už nerobí. Dáva sa len darček- káva, kvety, ...ale nepoznám dievčatá ktoré sú so mnou v skupine, takže kupujem sama za seba a kúpiť všetko x4, tak to zbankrotujem.

autor
23. máj 2023

Môžem kúpiť kvety v kvetináči aj chlapom? A k tomu víno a dezert?

bolarazjedna
23. máj 2023

Ja osobne by som kúpila rezanu kyticu, ako kvietok v kvetináči. U nás bolo 30 krúžkov v ročníku, akože boli 4 komisie, ale aj tak si neviem predstaviť mat na konci roka doma 6 kvetináčov, a nemusia byť kvety podľa môjho vkusu.

A s tým jedlom ma to prekvapuje, to 4-5hodin tam budu sedieť všetci bez občerstvenia?

bolarazjedna
23. máj 2023

A sama zvlášť by som vôbec nič nedala, skontaktuj tie ostatne baby, však v dnešnej internetovej dobe není to ťažké, a dohodnite sa, kúpte niečo spolu.

sajmonka_1216
23. máj 2023

určite celej komisii nedávaš nič.. max ak niečo chceš, tak pre školiteľku..
my sme sa myslím povinne skladali nejakú malú čiastku (pokyn zo študijného) na občerstvenie

autor
23. máj 2023

@bolarazjedna tiež mi to je divne... neviem prečo sa to už nerobi.

panonia
23. máj 2023

Sama by som nič nedavala...my sme sa tiež nepoznali a vždy sme sa nejako dohodli...

kik2022
23. máj 2023

Ja som mala štátnice minulý rok. My sme sa zložili viacerí. Kupovali sme na občerstvenie zákusky a vodu, džús. Učiteľkám kytice a učiteľom sme dali bonboniéru. Skladali sme sa asi desiati po 10eur.

witchlucia
23. máj 2023

Ja mám teraz štátnice a kupujeme jednu kyticu do vázy na stôl a predovšetkým občerstvenie, pitie, misy s chlebíčkami a aj sladké. Kvety majú všetci u pr*ele ale najesť sa chce každý.