Chcem sa naučiť Excel

pe_mi
23. feb 2024

Ahojte, chcela by som sa naučiť (naozaj od začiatku), pracovať v tomto programe.uplne okrajovo na SŠ , to je 15 rokov dozadu.neviem z toho nič.
Viete odporučiť , kde hľadať materiály alebo len cez YouTube klasicky?
A mám nejakú najnovšiu verziu?čo poradíte zbehlejší.
Ďakujem za pomoc

kacena4
23. feb 2024

v prvom rade si priprav material, podklady ktore chces hodiť do excelu naskedne skusaj a pridavaj jednotlive operácie. neviem co presne sa chces naucit. ci len zaklady vytvorit tabulku popr graf z nej, ci nejaky zoznam a z neho makra, rozne funkcie

pe_mi
autor
23. feb 2024

@kacena4 ja by som asi taký širší záber chcela.porovnavat výsledky a také operácie.ale musím prejsť aj základmi.lebo asi dokopy nič neovládam

kacena4
23. feb 2024

@pe_mi ked si nahodis do youtube excel vyhodi to mnozstvo videi prejdi si ich postupne a vyskusaj si to

pe_mi
autor
23. feb 2024

@kacena4 ďakujem ti pekne 😇

domiklik
23. feb 2024

@pe_mi it learning kurzy si pozri, ze robia aj online a sú fakt dobri

chodec15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pe_mi
autor
23. feb 2024

@chodec15 word celkom ovládam, v ňom sa tiež idem zlepšiť.preluskam ešte excel.dakujem ti pekne.
Preto sa na to dopytujem.lebo v každej práci je excel a aj doma si vieš pekne excel využiť, myslím v rámci domácnosti,keď si potrebuješ urobiť porovnania.
Tak nechcem zaostávať

sun_shine_2020
23. feb 2024

@pe_mi pozri na FB excelujem s excelom😊

dharmasanata
23. feb 2024

Ou veľa šťastia 😁 ja odporúčam skôr nejaký kurz..

xenyja
24. feb 2024

Za mňa je top na YouTube - excel Luitus keď si vyhľadate, veľmi dobre vysvetľovanie s ukazkami aj od základov

kachna13
24. feb 2024

@pe_mi ahoj, mne na začiatok pomohlo toto, dobre vysvetľuje 🙂 https://zuzanapogranova.sk/

ramzes1980
Odpoveď bola odstránená
Zobraz