Cestovný ruch - itinerár

bewit
8. máj 2024

Pekný deň prajem, niekto kto študuje alebo študoval cestovný ruch a pomohol by mi vyhotoviť itinerár na 3 dni pre zahraničných turistov ? Veľmi pekne prosím o pomoc

vanilkovazmrzka
8. máj 2024

Ved to je pointa tvojho studia. Ked budes pracovat v ck tak tiez budes chciet aby za teba tvoju pracu robili ludia z fora?

viestta
8. máj 2024

Kosice,
Spisky hrad, Spiska kapitula, Levoca,
Stara Lubovna, Cerveny klastor
Atrakcie si dohladaj

mclissa
8. máj 2024

Naco to potom studujes ked to nechces urobit? Ved na tomto sa to naucis. Ja som to rada robila, ved to je oddychovka.

guiseppinka
8. máj 2024

Na vytvaranie itinerarov je treba mat vysoku skolu? Co na tom chces pomoct? Vyberiem si lokalitu a zadam co sa oplati vidiet a uz len kopirujem... posledny itinerar mam na asi 10 stran - pamiatky, popis, historia... niekedy zasnem nad tym, co ludia nie su schopni vymysliet...

viestta
8. máj 2024

@guiseppinka asi ano, treba VS. Len neviem ako je mozne, ze tolko poznavaciek na vlastne triko som si zmanazovala sama. V dobe internetu to nie je ziadna veda.

guiseppinka
8. máj 2024

@viestta tiez sa cudujem a prejdes hla do zaslubeneho rakuska a na organizovanie vzdelavacich podujati ti stacia 2 roky na recepcii🙄

vanilkovazmrzka
8. máj 2024

@guiseppinka na vytvaranie itinerarov nie je nutna vysoka skola. Vytvaranie itineraru je jedno (lahucke) zadanie z x predmetov pocas studia cestovneho ruchu.

guiseppinka
8. máj 2024

@vanilkovazmrzka ja viem, ale zase povedzme si uprimne, ze ani studium cestovneho ruchu nie je extra narocne studium

vanilkovazmrzka
8. máj 2024

@guiseppinka na slovenskych vysokych skolach urcite nie. Ako drviva vacsina odborov…

mclissa
8. máj 2024

@vanilkovazmrzka
@guiseppinka my sme to robili na strednej. Ved to je lahke. Len tuto autorka je leniva si to urobit.

guiseppinka
8. máj 2024

@mclissa ja si to robim doma, mne tym zacinaju dovolenky😁 a neskutocne sa na to tesim...

twinflame
8. máj 2024

@bewit paci sa https://slovakiatravel.org/wp-content/uploads/2... je to verejne pristupny dokument od narodnej organizacie pre podporu CR v SR