Čakám na posledné schválenie bakalárskej práce

kristy2727
24. máj 2022

Ahojte máte niekto skúsenost ? Bakalárku mám už hotovú už len čakám na tzv. posledné schválenie od skolitelky, avšak neodpisala mi asi dva týždne. Neviem sa s ňou spojiť. Môžem prácu nahrať do systému aj bez toho, aby mi posledné úpravy schválila ? Blíži sa termín odovzdania a ja neviem čo robiť.

martina1985ba
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
surama
24. máj 2022

@kristy2727 Oslov veducu/veduceho katedry co najskor.

lobic
24. máj 2022

joj to aj pri mne dlho trvalo, tiez som jej zakazdym posielala tak rychlo ako sa len dalo aby som to mala na poriadku a ona do poslednej chvile mi posielala na opravu takze hlava v smutku ale je to bezne zrejme

bronik89
24. máj 2022

no inak, niektori skolitelia si vedia dat na cas, u mna pri jednej praci to bolo tak ze do poslednej chvile vsetko super a zrazu bolo treba velmi vela veci prerabat az som nechapala.

nelca84
24. máj 2022

@kristy2727 nie, bez schvalenia nemozes pracu vlozit do registra. Kontaktuj katedru, ked sa nevies spojit s konkretnym vyucujucim.

yomiko
24. máj 2022

@nelca84 Môžeš. Ak školitel podpísal zadanie tak nič viac už ti schvalovať nemusí. Ja som robila prácu bez školitela, školitel šiel proti mne, na posudku mi dal Fx. Ale oponent mi dal A, tak som normálne mohla ísť k obhajobe.

yomiko
24. máj 2022

@kristy2727 Neviem, kedy máš deadline, ale tak počkaj ešte ak sa ti dá. Aj keby si to odovzdala posledný deň, nič by sa nestalo.

kristy2727
autor
24. máj 2022

@surama problémom je, že moja skolitelka je vedúcou katedry

yomiko
24. máj 2022

@kristy2727 Tak oslov garanta tvojej práce. Alebo to je tiež tvoja vedúca?

surama
24. máj 2022

@kristy2727 Tak potom chod vyssie - dekana Ide o to, aby si sa mala potom o co opriet.