Bavia ma jazyky a cvičenie

17. feb 2024

Dobry vecer mam skoncenu vysku techniku ale bavi ma viacerosmerov:
1) Bavia ma jazyky- ucim sa ako samouk, premyslam spravit si VS externe alebo len certifikat
2) bavi ma cvicenie cvicim ale zacala som premyslat na VS externe fyzioterapeutom,
3) kedze robim v technicko predajnej oblasti nadchol ma aj digitalny marketing. Na to vs nepotrebujem stacia kurzy.

Kedze mam sedavu pracu tak aj preto som zacala premyslat nad fyzioterapeutom, kedze ten je v pohybe cely den pocas pracovnej doby.

Pokojne ak mate skocene tieto odvetvia. Skuste sa vyjadrit a poradit. 🙂
Co si o tom myslite a ako sa daju sklbit tieto oblasti - pre multipotencionalneho cloveka?

iviciatko
20. feb 2024

Dobry vecer,ak rada pracujete s ludmi ,tak fyzioterapia by bola fajn.

autor
21. feb 2024

@iviciatko lenze na fyzio potrebujem dalsich 5 rokov skoly ja uz jednu vs mam technicku, tiez je to take ze za nadstandarnu dlzku studia si musim platit.

karolinakr
3. mar 2024

Jazyky, ak maš na ne hlavu, na vyšku by som.nešla..Jednak samoštudium, kurzy a najviac sa naučiš, ked pojdeš do krajiny, kde budeš hovorit počuvat denne, rozhovoriš sa za rok a na to študium 5 rokov je zbytočnych..Certifikat si spraviš inak.Ak nechceš prekladat, je ti na nič..Zamestnavatel chce vediet len uroveň
2.Fyzioterapeut - nebudes v pohybe cely den, len inštruovat klientov alebo robit masaže( ?) takže ti budu len ruky pracovat
3.Digitalny marketing

Ako prve by som rozmyslala nad tym zahraničim - o ktorych jazykoch sa bavime?
Cvičitela možeš v posilovni robit, tam sa skór budeš hybať, predcvičovat..

autor
3. mar 2024

@karolinakr bavime sa o jazykoch AJ a NJ. Cvicitela, teda mas namysli trenera ? Tiez sa daju robit kurzy na trenera ? Ďakujem. Nad zahranicim premyslam lenze vsade mas vacsina ponuky robit obycajneho robotnika. Samozrejme nejako zacat treba ale zasa od robotnickej pozicie nechcem. Premyslala som nad niecim takym ako napr v Holandsku mat pracu a robit si nejaky certifikat na jazyk ze si ho tam zlepsujes plus praca. Len nemam nejake viac info o tom atd….

karolinakr
3. mar 2024

no a netrufaš si na digitalny marketing v Rakusku, Nemecku, Švajčiarsku alebo Anglicku??

karolinakr
3. mar 2024

Okrem toho, že sa naučiš jazyk tak, že ziadny certifikat nebudeš potrebovat, dobre zarobiš ...hm..

karolinakr
3. mar 2024

Alebo si si aj sama odpovedala v teme Jazyky a cvičenie
Fakt, predcvičuj vo fitku v Rakusku alebo Anglicku, tam budeš mat spojene všetky svoje zaujmy, len ti fitness treneri neviem ake certifikaty maju, ked mamička na materskej može robit jedalničky a vyživovu poradkyňu, prečo ty nie

autor
4. mar 2024

@karolinakr ten je rozbehnuty viac v zahranici ako u nas na svk,